Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megtudja mondani a nőgyógyász,...

Megtudja mondani a nőgyógyász, ha terhes vagyok?

Figyelt kérdés

4.napja késik és csak görcseim vannak és tegnap előtt hánytam.

2hete és 4napja volt peteérésem!

Párommal nem védekezünk,mert babát szeretnénk.Terhesvitamint is szedek!



Segítsetek a válaszaitokkal!Köszi!



2013. júl. 31. 05:26
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
júl.7-11-12-13-20 meg a napokban
2013. júl. 31. 09:01
 12/22 anonim ***** válasza:

"ha terhes is vagyok én 5hetes biztosan nem lehetek,mert párommal 1,5 hetet nem voltunk együtt"


A terhesség idejét az utolsó mensi első napjától számítják. Tehát ha terhes vagy, akkor 5 hetes a terhességed.

2013. júl. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Ezt nem tudtam! :S Akkor viszont a tesztnek mutatnia kellene?! és negatív!akkor a dokinak látnia kell már valamit ha 5hetes vagyok* ugye?



tudom,h tudatlannak tűnök de első baba lenne. :/


alig várom,h menjek délután az orvoshoz!

2013. júl. 31. 09:28
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha félidőben,vagy korábban fogant akkor már látnia kell 5 hetesen már nekem is látta a petezsákot,meg érzi a méhen a változást,de ha később fogant mint a félidő akkor még lehet hogy a teszt is azért lett negatív.De persze bármi más oka lehet.
2013. júl. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. júl. 31. 10:08
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj ha terhes vagy akkor már biztos látszik a petezsák.
2013. júl. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Én 5 hetes voltam, amikor dokihoz mentem, mert kimaradt a menszim csináltam tesztet, de az egyik nap negatív volt rá 4 napra már pozitív, Szóval amikor elmentem a dokihoz, azt mondta, hogy 9 mm-es a petezsák és abban van az embrió és van szívhang. Szóval ha 5 hetes vagy akkor tutira látja. Írd meg, hogy mi lett
2013. júl. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
? mit mondott orvos?
2013. júl. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Tegnap voltam dokinál!


Duzzad a petefészkem és ma vinnem kell a laborba vizeletet(reggeli pisim)!


nem ultrahangozott meg,csak kézzel nézett meg.

2013. aug. 1. 05:16
 20/22 anonim ***** válasza:
Ez így sajnos nem tűnik terhességnek, sokkal inkább petefészekcisztának. A méhednek kellett volna változnia egy rendben levő terhességnél. Igazából nem értem, hogy miért nem csinált ultrahangot, abból rögtön kiderült volna, hogy mi a helyzet- akár terhességről, akár cisztáról van szó. Ezt a dokit biztos nem választanám a nőgyógyászomnak.
2013. aug. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!