Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok Czeizel Endre...

Mit gondoltok Czeizel Endre nyilatkozatáról? Légyszíves csak azok írjanak akik beadatják az oltást! A "nem adatom be mert nincs tesztelve"álláspontot már ismerem. Vajon mennyire lesz veszélyes nekem és a babámnak ha nem kapok és kitör a járvány?

Figyelt kérdés
2009. okt. 24. 12:57
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
50%

Bennfentes forrasbol ugy tudom, hogy a Magyarorszagon forgalomba kerulo vakcinak nagy reszet (vagy mindet?) egy olyan ceg gyartja, akinek a tulaja az egeszsegugyi miniszter!!!! Na most akkor bizniszre (is) megy a dolog, vagy sem?

30 hetes km

2009. okt. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
34%

Szia!


Én idén februárban szültem amikor látogatási tilalom volt a kórházban de én még csak nem is láttam influenzás embert pedig az utolsó 6 hétben hetente jártam a kórházba NST-re meg uh-ra(mert túlhordtam 2 héttel). Miután hazajöttünk a párom influenzás lett asszem 2-3 hetes lehetett akkor a babánk de mi nem kaptuk el tőle pedig nem oltottak be. Annyit csináltunk, hogy szegénykém be volt zárkózva a hálószobába és én jártam be hozzá kaját , innivalót vinni stb...

Tök jó volt császáros gyermekágyasan, pici babával egy haldokló férjet is ápolni. :p

Szóval szerintem is tól van lihegve de nagyon is és ezt a józan paraszti eszem mondatja velem. Nekem tavaly senki sem mondta, hogy oltassam be magam influenza ellen. Most meg a csapból is ez folyik? És velünk kisbabásokkal mi lesz? Meghal a babánk ha elkapja!? Az enyémet még nem lehet oltani, 8 hónapos.

Na, mindegy. Én tuti nem oltatnám be magam terhesen. Vegyél Oscillococcinumot, heti egy tartályt vegyél be + szedj naponta c vitamint és sokat moss kezet. Nem leszel beteg.

Ja, és ezen kívül a védőnő mesélte, hogy ő azért sem adatja be magának mert a kolléganőjének 39 fokos láza volt az oltástól és 3 napig beteg volt. Hát, addig nem is tart a betegség ha megkapod!

2009. okt. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Kérek mindenkit ne pontozza le a válaszolókat,nekem minden válasz hasznos!Köszönöm!
2009. okt. 24. 17:30
 14/33 A kérdező kommentje:
Szia!Nekem pont másik történetem van azért bízom annyira benne.Nekem a nővéremen segített és ráadásul nem fogadott el 1 fillért sem.A történet nagyon hosszú de a lényeg,hogy mindenki lemondóan lesajnálta csak és segítség nem volt.Ő volt az utolsó akihez fordultak és olyan szakértelemmel kezelte,hogy le a kalappal.Azóta megszületett az unokaöcsém .Én találkoztam vele személyesen is és csak jót tudok róla mondani!
2009. okt. 24. 17:34
 15/33 A kérdező kommentje:
Előre szóltam,hogy légyszíves csak azok írjanak akik beadatják az összes többit már ezerszer hallottam de mindenki tanácsát átgondolom de az még is túlzás,hogy válaszol a kérdésemre azt lepontozzák akik az oltás ellen vannak!Hallottam már a Czeizer összes alázását,hogy mennyire szemét ,azért kértem,hogy a másik oldalt is meghallgathassam de így képtelenség ,hogy 20%-ra lepontozzátok!
2009. okt. 24. 17:43
 16/33 anonim ***** válasza:
78%

Én az a válaszoló vagyok aki azt mondta, hogy 28 hetes és beadatja magának. Én úgy tudom (védőnőtől, orvostól), hogy nem élő egész vírust adnak be.Ja és nem kötelező a magyar oltóanyagot választani. Van másik is. És én már voltam influenzás terhesség nélkül is pár éve és olyan rossz állapotba kerültem sajnos, hogy volt olyan, hogy elindultam a Wc-re és pár óra múlva ébredtem az eszméletvesztésből a folyosón a fürdő előtt fekve.Napokig irtó magas lázam volt lázcsillapító mellett. Szóval egyéni szerencsén múlik minden, na és persze az immunrendszeren. Ráadásul a legnagyobb gyerkőcöm ovis, a férjem uszodában gyerekeket oktat, tehát abszolút nem tudunk bezárkózni, hogy nehogy elkapjunk vmit.

És tényleg igaza van a kérdezőnek, hogy miért pontozzálk le az ellenzők azt aki nem velük ért egyet? Végül is nem őket kérdezte.

2009. okt. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
73%

Először is!!!

A vakcina nem élő vírus!

Maga az influenza nem okoz rendellenességet pl:a rubeola igen és az ellen is van védő oltás!Amitöl fel van fújva az ügy az nem az influenza hanem annak a mutációja amit PANDÉMIÁNAK HÍVNAK amit az itt ˝"csevegők" közül még senki nem élt meg ezért nem is értem mire alapozzák véleményüket.Amúgy a pandémiáról szakemberek évek óta figyelmeztetnek lehet,hogy nem ok nélkül?Az egészségügyi miniszter cégéről semmilyen információm nincs de ez már kezd regényes összeesküvés elméletkehez hasonlítani.Egy genetikus véleményének megalapozottságát csak dilettánsok döntik el szimpátia alapján!A szaktudást senkitől nem lehet elvitatni legyen az szimpatikus vagy bunkó a tudás tény kérdés!Czeizler úrnak amúgy már meg van szerintem a karrierje és nem hinném,hogy kockára tenné azzal,hogy valótlant állít és legyünk őszinték ez túl nagy felelőség ahhoz,hogy csak úgy a világba kiabálja észrevételeit a dologgal kapcsolatban.

2009. okt. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
58%
"Fel kell készülni arra, hogy Európa lakosságának legalább az ötöde megbetegszik majd ősszel, amikor a leginkább fertőzni fog az új influenza H1N1 vírusa - mondta Jakab Zsuzsanna, a stockholmi székhelyű Európai Betegségmegelőzési és Járványügyi Központ (ECDC) magyar igazgatója. Az európai járványügyi vezető szerint olyan méretekben nő Európában is a vírussal fertőzőtt betegek száma, hogy új stratégiára van szükség a világjárvány kezelésében"
2009. okt. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
75%
Én miután megírtam hogy beadattam a szurit,rögtön lecsökkentek a hasznos válaszaim 70%-ra!!!:)De egyáltalán nem érdekel!:)
2009. okt. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom,nem tudom miért csinálják mikor én írtam,hogy nekem minden válasz hasznos és azokat sem pontoztam le akiket kértem,hogy most ne ők válaszoljanak mert azt az álláspontot már ismerem minden oldalról.De én rátok voltam kíváncsi és ezt mondtam is erre lepontoznak?Köszönöm,hogy válaszoltál ennek ellenére!Mindenkinek köszi aki kockáztattta a %-ait miattam!
2009. okt. 24. 21:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!