Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két hete késik a mensim ez...

Két hete késik a mensim ez elvileg a hatodik hetem, és péntek estére kértem időpontot dokihoz. Szerintetek nem lesz belőle gond? Sokféle álláspontot hallani.

Figyelt kérdés
2009. dec. 1. 06:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem értem, mi lenne ebben a gond?
2009. dec. 1. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
többektől hallottam hogy ajánlatos a 8.hétig várni a beágyazódás miatt..erre gondoltam.
2009. dec. 1. 06:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Én most vagyok a 9. héten és ma kérek időpontot a dokimtól. Azért húztam eddig, mert rengeteg barátnőm rohangált az 5-6. héten a dokihoz, aki persze még nem hallott szívhangot. Na ettől a lányok teljesen idegbetegek voltak 2 hétig, mert a doki is azt mondta, hogy a 8. hét környékén érdemes menni, akkor már tuti a dolog.
2009. dec. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is voltam már korán, nem is volt szívhang, hetente visszajártam UH-ra, amíg nem lett.

A vitaminokat elkezdheted szedni, az már most fontos, elsősorban a folsav.

2009. dec. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
igen jobb keson akkor mar tuti van szivhang es jol latja a babucit!
2009. dec. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én már az 5. héten voltam, mivel szerettem volna tudni, hogy jó helyen van-e a baba.Láttam őt, egy édes kis fekete pöttyöt.:)

Persze ilyenkor még nincs szivhang, de nekem megnyugtató érzés volt.

2009. dec. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Menj csak nyugodtan a dokihoz, én is mentem, amint pozítív lett a teszt. Valószínű, hogy nem lesz még szívhang, de már lesz petezsák. Utána majd mész még, 7. héttől, ha minden rendben van, úgyis lesz szívhang is.

Minden jót!

(29 hetes mami)

2009. dec. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Megcsináltam a tesztet egy vasárnapi nap. Hétfőn a dokinál voltam már. Kis pötty volt még. "gesztációs gyűrűnek írta" Még csak 5. hétes is alig voltam. De jó helyen volt és rendesen tapadt. Arra jó hogy megnyugszol!

2009. dec. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!