Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok Czeizel Endre...

Mit gondoltok Czeizel Endre nyilatkozatáról? Légyszíves csak azok írjanak akik beadatják az oltást! A "nem adatom be mert nincs tesztelve"álláspontot már ismerem. Vajon mennyire lesz veszélyes nekem és a babámnak ha nem kapok és kitör a járvány?

Figyelt kérdés
2009. okt. 24. 12:57
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
48%
ÓÓÓÓÓ engem például nem érdekelnek a százalékok!!!Szerencsére nem gondolkozunk és cselekszünk egyformán...ez a szerencse!:)
2009. okt. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
68%

Kedves kérdező!

Szerintem minden info hasznos lehet. Nagyon csak az egyik oldalt akarod hallani, ha az ellenérvekre nem vagy kíváncsi, mert azt mondod, hogy azokat már tudod. Szerintem te legbelül be akarod adatni az oltást, akkor tedd meg. De előtte a you tuben nézz meg egy pár videót az oltásokkal kapcsolataban. Ha ez sem győz meg, akkor nincs mit tenni. De tudd meg, hogy ha beoltatod magad, akkor szándékosan mérgezed meg a magzatod.

2009. okt. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
51%
Utolsó vagyok mégegyszer. Kérlek ne haragudj, ha durvának tűntem, nem volt szándékos, de az embereket világszinten félelemben akarják tartani. Ne haggyjuk. Próbáld elfogulatlanul végigondolni a dolgot, tudom nehéz, de próbáld meg. Kívánom, hogy bárhogy döntessz javadra váljon. Szép napot.
2009. okt. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Kedves 08.07!Nem haragszom , hiszen te is csak jót akarsz.De hidd el nekem én nem vagyok felelőtlen és ha itt a gyakori kérdésekben megnézed a témával kapcsolatban a kérdéseket és válaszokat mind nagyon egyoldalú!Azzal,hogy én a másik oldalt is meghallgatom még senkit nem sodrok veszélybe főleg nem a magzatom azt pedig kérlek ne írd ilyen biztosan,hogy megmérgezem őt mert az is elfogult válasznak tűnik!Nagyon kevés az adat de ami van azt én már mindenhol megnéztem (sőt az angliai és svéd rokonaim is tájékoztattak és meglepődnél azon amit mondtak)és most meghallgatnám a másik tábort, ugye ez nem bűn? Nem döntöttem még ,félek mind 2 oldaltól.Köszönöm a te válaszod is és hidd el én azt is átgondolom, de a döntés az enyém. Én sem azt nem szeretném vádolni aki beadatja és sem azt aki nem, mert nem gondolom,hogy azért teszi,hogy ártson a babának.Egyenlőre várakozom és a megelőzésre fektetem a hangsúlyt de egyáltalán nem zárkózom el az oltástól sem és ha tényleg kell, beadatom.Tudod én azt mondom ,hogy mi van ha igaza van Czeizer Endrének és azzal sodrom veszélybe a gyerekem ha nem adatom be?Ki garantálja nekem ha nem adatom be és megkapom nem lesz baj?Te tudsz nekem 100%os bizonyított adatokkal szolgálni ,hogy ha itt lesz a járván hogy mire lesz képes?Mivel magyarázod a mérgezést,légyszíves írd le nekem részletesen mit tartalmaz a vakcina és melyik összetevő miért felel és,hogy honnan származik az adat.Még nincs itt a járvány és mivel ez mutáció okozhat meglepetéseket.Czeizel Endre azt kockáztatja ,hogy több 100 000 anyát és magzatát veszélybe sodorja ?Valaki azt írta,hogy a karrierje érdekében.Tényleg olyan nagy karrier vár rá ha több 100000 sérült beteg gyerek fog születni,illetve ha belehalnak a terhes anyák,vagy csak hisztériát akar kelteni?Miért tenné?De 1 biztos azt már észrevettem,aki nem adatja be az szinte gyűlölettel beszél azokról és azoknak akiket a beadatás győzött meg és nem fogadnak el ellenvetetést!De vajon mi az igazság ? Köszönöm a válaszod!
2009. okt. 25. 09:49
 25/33 A kérdező kommentje:
És még valami!Ahogy írtam nem haragszom de te (igaz barátságosan)de azzal vádolsz,hogy előre megfontolt szándékkal megmérgezem a babámat!Nem ismersz,nem ismered a döntésem ,a félelmeim,a tudásom,az eddig megszerzett adataim az életem ,és mégis keményen megvádolsz kétséget kizáróan!És miért?Mert kérdeztem valamit és mert bizonytalan vagyok?Neked is további szép napot és nagyon boldog egészséges babavárást kívánok!
2009. okt. 25. 10:47
 26/33 anonim ***** válasza:
"De tudd meg, hogy ha beoltatod magad, akkor szándékosan mérgezed meg a magzatod"Ez nem megfélemlítés?Azt írod,hogy ne engedjük magunkat megfélemlíteni!Elfogulatlanság ugye?Én sem szeretnék senkit megbántani de egyetértek a kérdezővel.Sem ellene sem mellette nincs semmilyen garancia ezért nehéz jó döntést hozni!A vádaskodásnak meg nem látom semmi értelmét!A nővérem Olaszországban él és ott is most elkezdték az orvosok,hogy be kell oltatni magunkat mert baj lesz.Ezt csak azért írtam mert ez is 1 adat.Nem tudom kinek mennyire hasznos ,mindenki döntse el.
2009. okt. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Sziasztok!Olvastam a válaszokat(nem pontoztam le egyet sem)és úgy látom senki nem tud jó indokot adni az igenekre vagy nemekre.Én nem adatom be félek és nem tudok döntei.Hol beadatnám,hol nem.Igazat adok Kedves kérdező.Valaki mondja meg az oltó anyag összetevőit stb.

Bár Eü-s létemre én is úgy gondolom,hogy ez is legyengített élő virus amit beadnak mint az összes többi influenza oltás.Ezért is tartok tőle.

De jó lenne ha valaki határozottan megmondaná mi a jó nekünk és nem hagyna kétejeket.

24 hós anyuka

24 hetes km

2009. okt. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Még soha nem néztem a youtube-ot, de most belenéztem 8.07 kedvéért.De sztem (mármint ha arra a videóra gondolt, ahol egy maki arról beszél, hogy már a gyerekkori védőoltásokkal is megmérgezzük gyerekeinket, meg hogy az egész azoknak a műve akik ki akarják irtani a világot, mi meg jól bedőlünk nekik)az üldözési mánia is egy betegség. Igaz ez ellen nem oltanak, így ettől nincs is mit félni.Én viszont kifejezetten örülök, hogy nem azon kell aggódnom mint a régi időkben, hogy 10 gyerekemből vajon 5 felnő e, vagy elviszi őket a himlő, gyermekbénulás vagy valami hasonló.Pedig biztos régen ezeket a védőoltásokat is, amik már ma kötelezők gyanakvóan nézték és mégis nem hogy meghalunk tőle, hanem segít gyerekeinken. És szerintem az afrikai anyukák is jobban örülnének ha oltanák gyermekeiket és nem kéne végignézniük szegénykék szenvedédét, vagy halálát egy-két itt nálunk már elfeledett betegség miatt.Szóval sztem ez a durva ijesztgetés is elég furcsa, amit néhányan tesznek. Nem egyszerű a kérdés az biztos, mert tudatlanok vagyunk a témában és ez a mai pénzéhes világ is csak kétségeket ébreszt az emberben, hogy vajon tényleg nem csak üzleti fogás itt minden, hogy valakinek még több nyaralója legyen a Bahamákon, de mi van ha nem...És ez most tényleg igaz? Szóval próbáljunk meg inkább okos infókat beszerezni.Úgyhogy valaki olyan írjon, aki ért ehhez a témához és nem pedig az összeesküvéselméletek gyártásához. Én is erre lennék inkább kíváncsi.
2009. okt. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Ha a vakcina legyengített vírus és attól ennyire kell félni akkor mi lesz ha elkapom és az életerős vírus lesz a szervezetemben?
2009. okt. 28. 18:29
 30/33 anonim ***** válasza:

10-25 14:01-es vagyok.Igazából ránk kismamákra a láz ami veszélyes.En ha élő vírusos oltás kaptam mindig nagyon magas lázam volt(amúgy sosem vagyok lázas)

Kedves kérdező!Beadatad az oltást ha igen légyszi írd le a reakciókat ha volt,hogy könnyebb legyen dönteni.

Köszönöm!

2009. okt. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!