Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tejeskávét lehet inni?

Tejeskávét lehet inni?

Figyelt kérdés

Háromnegyed rész tej, negyed rész gyenge kávé. Két-három naponta. 15 hetes vagyok. :)

köszönöm


2013. aug. 1. 10:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet.
2013. aug. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én minden nap ittam kávét amíg terhes voltam. Nekem a védőnő azt mondta, ha terhesség előtt is ittam akkor mehet nyugodtan.
2013. aug. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért is ne lehetne??? :O :) Semmi bajotok nem lenne akkor sem, ha tej nélkül innád a kávét ugyanilyen gyakoriság mellett. A mértékletesség a lényeg, semmiből sem szabad túlzásokba esni.
2013. aug. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!! :)
2013. aug. 1. 10:41
 5/10 anonim ***** válasza:
Én napi 1 vagy 2 kávét megiszom, ugyanúgy, mint terhesség előtt. Egyébként engedélyezte is a védőnő, mert alacsony a vérnyomásom. Azt mondta nem ez a koffein adag ami ártalmas lehet, szóval egészségedre! :)
2013. aug. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én terhesség előtt soha nem kávéztam, most terhesen muszáj meginnom naponta 1-2 kávét, mert annyira alacsonya vérnyomásom, hogy ez kicsit rendbe teszi. Így 90/60 körül mozog, enélkül 80/50.
2013. aug. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én naponta 2 2in1 kávét iszok, semmi bajom. Igaz, a vérnyomásom elég alacsony, és már a terhesség előtt is az volt, meg előtte is ittam (de akkor "rendes" kávét)
2013. aug. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Amikor megtudtam hogy terhes vagyok, azonnal abbahagytam a kv-zást. 2 napra. Rájöttem jó nagy hülyeség volt, fel sem tudtam kelni, annyira gyenge és fáradékony vagyok.


Úgyhogy továbbra is leküldöm a napi 1 tejes kv-mat :)

8+1 hkm

2013. aug. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
:) :) Akkor nyugodtan merek inni tejeskávét. Magában a kávét nem szeretem, csak tejjel.
2013. aug. 1. 14:14
 10/10 anonim ***** válasza:
Én valódi espressot iszom. A kávé az nem káros!!!
2013. aug. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!