Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes kismama vagyok és...

8 hetes kismama vagyok és holnap megyek az első vérvételre lehet reggel inni esetleg egy kis kakaót vagy tejeskávét? Reggel rosszul vagyok ha nem eszem.

Figyelt kérdés
2008. máj. 19. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Bar az elso labor nem a terheleses cukor, de megnezik az ehgyomri vercukorszintet.

En is rosszul voltam, ezert ittam egy tejeskavet es ettem par szem kekszet, igy a cukro ertek 5.5 lett, ami jelezte, h ettem, de a hatarerteken belul volt.

Mivel itt csak mellekesen nezik meg a cukrot, mas fontos dolgoat vizsgalnak inkabb, nem volt gond, h ettem kicsit, hisz kismama vagyok.

Szerintem igyal kis kakaot, egy kekszel, neh rosszul legyel. Es igyal elotte fel litert, en nem ittam (vizet) es alig tudtak levenni a vert, mert suru volt nagyon.

Minden jot!

2008. máj. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Bármilyen nehéz ki kéne bírnod éhgyomorral.Sokan kibírjuk!Márcsak azért is,hogy a vércukrod valós legyen,mert ha gond van már az elején a cukorral akkor ez kijön itt is..és tudják kontrollálni.Hidd el.Próbálj meg ne ezen agyaln és menni fog,ha rosszul vagy inkább kérd meg mehess be előbb,ha nincs soron kívüli ellátás a kismamáknak.sok sikert 32hetes kismama
2008. máj. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vizet igyál nagy mennyiségben , nekem ezt ajánlotta a védőnő. Jó lenne ha kibirnád a valós értékek miatt, de persze ha úgy érzed nem birod igyál mondjuk max egy kakaót. Jó korán menjél és akkor hamar túl leszel rajta. A cukorterhelésnél 3 órát ki kell birnod majd étel nélkül, mert leveszik a véred kapsz utána cukorszirupot amit meg kell innod, és 2 óra múlva leveszik megint. Kikell bírni sajnos a pontos értékek miatt. De a cukorterhelést kb a 2.-3. vérvételnél nézik majd. Most még hamar túlleszel. És ne izgulj , ne idegeskedj majd mert attól bekeményedik a vénád, és nem tudják levenni. Ezt a nő mondta nekem aki levette előszőr. Én is nagyon izgulos vagyok vérvételnél, főleg éhgyomorra, de muszály sajnos.
2008. máj. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia

AMikor En voltam 12.hetesen akkor ehgyomorra mentem,es jol tettem azt mondtak.Szeritnem vigyel egy kis szenyot magaddal,viszont azt mondtak nekem,h mivel nem latszik a venam,igyak otthon meg egy fel liter vizet,es akkor az jobban kihozza a venamat,ezt majd penteken probalom ki.

Boldog babavarast kivanok

25 hetes kismama

2008. máj. 20. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2008. máj. 20. 06:22
 6/6 anonim ***** válasza:

Inni csak vizet, azt is keveset. Próbálj minél előbb elmenni, és vigyél magaddal kaját, amit a vérvétel után azonnal megehetsz.

Ha tud, valaki kísérjen el, nehogy rosszllegyeél.

2008. máj. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!