Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes és a körüli kismamik,...

32 hetes és a körüli kismamik, nektek is nagyon aktív a babátok?

Figyelt kérdés
Nálam szinte 3 napja meg sem áll. Ma vagy 4 órán keresztül folyamatosan ficánkol. Tegnap este is tuti volt ennyi. Nap közben, nincs olyan fél óra, hogy ne rúgdosna!
2013. aug. 1. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, én 34 hetes vagyok, rengeteget mocorog, de nekem fáj! Második babóm, elsőnél nem tapasztaltam, hogy ennyire fájna a magzatmozgás! :)
2013. aug. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem is néha szokott, ilyen éles szúró fájdalom, ami csak egy pillanatra fáj:-)
2013. aug. 1. 22:24
 3/5 Judyt77 ***** válasza:
Ha eszek valamit, azonnal lereagálja! És csuklik is. naponta többször. De elég, ha iszok egy pohár vizet, az is megmozgatja! Cuki, hogy ilyen aktív. Néha fáj, vagy kellemetlen. 31+5 hetes vagyok és úgy 1 hete egy napon rengeteget mozgott. Valahogy máshonnan éreztem, mint eddig. Gondoltam, hogy irányba fordult. És ma az ultrahangon megerősítették, hogy megfordult. Szóval ha még nincs irányba, épp oda is igyekezhet!! :-)
2013. aug. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Huh:) gratulÁlok jtolsó neked is!:-)

Nálunk már befordult, elég hamar 29 héten,azt éreztem is:D nem tudom ki és hogyan éli meg, de nekem ott lent a fenekemnél fájt nagyon:-)

2013. aug. 2. 00:21
 5/5 anonim ***** válasza:
33 hetes vagyok, nekem meg visszafordult és faros...az is marad, mert nálunk nincs helye megfordulni... nekem a hugyhólyagomat rugdossa de nagyon meg nekem is van fájdalmas ütése, mikor könyököl az oldalamba. Nekem is nagyon aktív, sokszor hullámzik a hasam... úgyhogy örülj neki és élvezd ki:)))
2013. aug. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!