Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha mindennapos a has szúrkálás...

Ha mindennapos a has szúrkálás, feszülés, akkor minden rendben? HELP me?

Figyelt kérdés
még 1 hetem van a következő ultrahangig,addig néha néha eszembe jut,hogy minden rendben van-e.Ha minden nap érzem,hogy feszül egyik másik petefészkem,hirtelen fel állásnál szúr,akkor ugye ott van a kicsikém,és azért?Ugye akkor ezek szerint még él?2-3 hetente ultrahang ez megőrít.
2013. aug. 2. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs gond, tágul a méhed, átalakul a szervezeted, teljesen természetes :) Majd akkor könnyebb lesz már, mikor érzed mozogni minden nap. De én is nagyon utáltam azt a korszakot, amikor nem tudtam mi van vele, most viszont hála Istennek érzem minden nap a kis lábát, könyökét, térdét ahogy mocorog. Mennyi idős terhes vagy? 34 hetes kismama
2013. aug. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első baba? Nekem az elsőnél volt a legrosszabb. Minden pici szúrásnál, feszülésnél megijedtem, rohantam orvoshoz... aztán jót nevetett rajtam/velem,mikor elmondta, mi ez.

Tágul a méhed, az izmaid ernyednek, a baba rúg mindent, addig jó, míg nem a húgyhólyagodat pécézi ki, mert akkor egész nap a wc-n ülhetsz! :-)

Nyugi, nincs baj, ne stresszel, nem tesz jót!

Boldog babavárást! :-)

2013. aug. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
akkor ezek mind mind azt jelzik,hogy jól van?Mert attól félek,nem fog nőni,vagy valami baja lesz,és nem veszem észre:( ez a rémálmom is.10 hetes vagyok
2013. aug. 2. 17:44
 4/5 anonim ***** válasza:
nincs baj nyugi, eszembejuttatad önmagamat milyen is voltam a legelején.-)))) figyelj nekem a dokim mindig azt mondta h erős görcs és vérzés esetén van komoly baj, ha csak szúrkálás akkor az azért mert nő a méhed, ahogy már írták az előtte szólok is:-) Boldog babavárást! 33hkm
2013. aug. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is mostanában jöttek ezek a fájdalmak, egyik éjjel aludni se tudtam, azt éreztem leszakad a hasam, pláne azon a napon a babát is kevésbé éreztem. Na volt ám ijedtség rendesen. Másnapra elmúlt a fájás és a baba is mozog, úgyhogy biztosan normális. Bár szerintem nálam parásabb kismama a világon nincs... :( 21+4
2013. aug. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!