Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Januárra kiírt kismamák Hogy...

Januárra kiírt kismamák Hogy vagytok?

Figyelt kérdés

2013. aug. 2. 17:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Köszönöm jól

Január 6-ra vagyok kiírva, de hála istennek semmi gondom nincs :-)

És te kérdező?

2013. aug. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szia! Mi 19.re vagyunk kiírva. Én is jól érzem magam, gyakran szenvedek fejfájástól, alacsony vérnyomással, de tűrök mindent. Érzel már valami mozgást? Én már hetek óta érzem, mintha néha ott dobogna a szivem a hasamba, nagyon érdekes, de még bizonytalan.
2013. aug. 2. 17:59
 3/12 anonim ***** válasza:

Jan. 26 a céldátum. Bár nem bánnám, ha már holnap megszületne. :)

Második terhességem, az elején barnázgattam, rögtön elkaptam egy gombás fertőzést...Sokat feszül a hasam, sokat kell pihennem, orvosi utasításra nem nagyon emelhetek, nem erőltethetem meg magam.

A mozgását még nem érzem, pedig próbálok nagyon koncentrálni rá, kérem mindig, hogy jelezze, hogy minden oké-e odabenn. De még nem. :)

Remélem, lesz némi javulás, szerencsére a rosszulléteim már megszűntek.

2013. aug. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Január 1-re vagyok kiírva és semmi bajom nincs, picibaba mozog már! :) Szívhangot is hallgattunk védönönél. Jövöhéten Uh!:) poci is növöget lassan!
2013. aug. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 málna_ ***** válasza:

Január 17-re vagyok kiírva, a napokban éreztem először, hogy mintha mozogna, de még nem merem 100%-osan kijelenteni :)

Egyébként jól vagyok, a meleget is bírom eddig, a pocakom még csak most kezd nőni, de még jók rám a ruháim :)

2013. aug. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Valaki Tolna megyéből? Hátha találkozunk a kórházban? :D
2013. aug. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én Békés megyei vagyok.
2013. aug. 3. 21:11
 8/12 anonim ***** válasza:
Mennyire figyeltek oda, hogy ne nyomjátok a hasatokat? Éjszaka alszotok hason? Nem nagyon akarok már hason aludni hátha nem jó a babának. 15 Hkm
2013. aug. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én egyenlőre hason alszok el, felhuzott térddel. De néha érzem, hogy nem esik valami jól, mintha feszülne, vagy csak a tudat mintha nyomnám, de nálam is előfordul, hogy nem kényelmes. Reggelre nekem eléggé bekeményedik a hasam, nem tudom hogy az normális e de szinte a hasamalja kőkemény, igaz addigra már nagyon kell pisilnem, ha hajnalban nem megyek Wc.re, de ahogy felkelek és mozgok, rendeződik.
2013. aug. 4. 20:44
 10/12 málna_ ***** válasza:
Én is alszok még hason, eddig kényelmes.
2013. aug. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!