Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jelek amik a terhesség biztos...

Jelek amik a terhesség biztos meglétét mutatják aggódó kismamáknak?

Figyelt kérdés
Gondolok itt,a dudorodó méhre,a tünetek meglétére,az új tünetekre amik megjelennek,a hő fent maradására.Miből tudjuk aggódó kismamák,hogy semmi gond az embrioval,nem állt meg a növekedésben,még ver a szíve?
2013. aug. 2. 18:24
1 2
 1/13 Milagros ***** válasza:
10%
Az orvosok azt mondjak, a legjobb ha hanyingered van, ha hanysz, undor. Mert azt jelzi, hogy a baba remekul van, es esze agaban sincs onnan ki jonno, tehat o ott akar maradni, es maradni is fog! Meg hat, annak jelei vannak, ha gond van, hidd el azt eszre lehet venni, verzes, eros gorcs stb.. :S
2013. aug. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
A 12. héttől használhatsz szívhangfigyelőt. Drága, de parázós kismamáknak megéri. Előtte sajnos nincs más, amivel biztosra tudhatnád. Ha megvannak a tünetek az jó jel, de ha elmúlnak akkor sem biztos, hogy baj van, de utalhat arra is. Sokan még teszteket is csinálnak, mert halványodhat a csík, ha az embrió nem él. De ez is olyan, hogy halványodhat mástól is, pl kevesebb festékanyag van a tesztben.
2013. aug. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
hát remélem jól van odabent az albérlőm
2013. aug. 2. 18:46
 4/13 málna_ ***** válasza:
Nekem sosem volt hányinger, émelygés, mégis jól van a baba.
2013. aug. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%

Az első akkor butaságot írt, hogy ne írt volna ide inkább!

Semmi tünetem nem volt, illetve menzesz szerű enyhe fájdalmak.

Kérdező egyre komcentrálj, hogy minden rendben nézegesd a pozitív teszted, számolgasd a napokat a következő ultrahanging és ennyi. Nem az a normális, jogy egy terhesség nem marad meg. Ha szívhang van, nagy eséllyel meg is marad a baba. Igen csekély a százalék arra, hogy nem:-)

Boldog babavárást!


Ja én a 18. héten vettem szívhangfigyelőt, paramamiknak tökéletes:-))


32hkm

2013. aug. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó,nagyon aranyos vagy:) jó babavárást:)
2013. aug. 2. 22:27
 7/13 Milagros ***** válasza:
kedves 5/6oska:) nem azt irtam hogy ha nincs rosszullet akkor veteles lesz :) orvosok szerint ezek ezt jelentik amit leirtam. Nezz bele Czeizel musoraba. Szo se volt arrol, hogy csak igy marad meg a baba :) de persze vannak a tul okosak. Ez pedig akkora baromsag volt, hogy banom hogy ide irtam nem? :D jajjj te! :D
2013. aug. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Semmi köze a rosszúlléteknek a baba állapotához! Higgadj le, és olvass többet.

Valóban nevadj másnak tanácsot a sült butaságodból!

Puszi!

2013. aug. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Milagros ***** válasza:
Olvasd mar el a legelso kommentemet meg vagy 10X legalabb, mert meg mindig nem vagy magadnal :S
2013. aug. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem írt butaságot, olvass utána. Mivel a rosszullétek megszűnése a vetélés egyik tünete, így a kismama biztos lehet benne, hogy ha rosszul van, akkor a baba jól van.
2013. aug. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!