Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, van köztetek olyan...

Kismamik, van köztetek olyan akinek kevés (kevesebb az átlagnál) a magzatvize, mit mondanak? Hányadik hétben vagytok?

Figyelt kérdés

2013. aug. 2. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindkétszer ezt mondták a 32. héten 4D-n,meg hogy öreg a lepény, aztán a kórházban azt mondták rá, hogy ez normális már ennyi idős terhesen.
2013. aug. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az nem lehet, hogy sokat pörögsz. Pihenj és lehet termelődik kicst több. Legalábbis nekem szülés előtt elszívárgott majd a fele a víznek, viszont mire beértem beforrt a szivárgós rész, de visszatermelődött mire szültem. Persze 10 nap kényszerpihi volt ezért szülés előtt.
2013. aug. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem végig kevesebb volt, az okát nem tudták, de egészséges kislányom született. Szerintem alkati kérdés lehetett, mert elég vékony vagyok, és így a hasam nem volt túl nagy. Ha sokkal kevesebb lenne, és probléma lenne, akkor biztos további kivizsgálásra küldtek volna, úgyhogy ne aggódj!
2013. aug. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem25.hét óta kevesebb én is vékony vagyok nagyon sokat pihenek és már nem termelődik vissza. 33 hetet is betöltöttük. Jövőhét nekem már lehet kórház mert annyival kevesebb.
2013. aug. 3. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!