Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mért fáj a szeméremdombom...

Mért fáj a szeméremdombom 7hetesen? Aggodjak? Pihenésre se mult el.

Figyelt kérdés

7hét 1-2napos a csütörtöki uh szerint ver a szive jol van növekszik csak van egy hematomám ezért pihennem kell.pihenek is de ma egész nap faj a szeméremdombom ha felállok felette a pocim is egy kicsit.enyhe de én aggodok mert a domb fájdalma nem mulik.mit csinaljak?amugy menzesz szerint mar 8hetes lenne.

a magne b 6jo erre?


2013. aug. 3. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Ha hiszed, ha nem én is így jártam. Hatodik héten haematomám volt, pihennem kellett. Nem sokkal később nekem is el kezdett fájni pont ott a szeméremcsont körül. Semmi baj nincsen, csak nő a méhed és teli vagyunk idegekkel odalent. Nekem ezt doki mondta, mert elmentem hozzá emiatt. Nem elkeserítésként mondom, de lehet még rosszabb is. Nekem az egész hüvelyem nyilalni szokott. Sokszor le kell ülnöm emiatt. A hasam aljába is belenyilal a fájdalom többször:-) 12hkm
2013. aug. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

jaj de jo köszi. ugy aggodtam. aludtam egy orácskát és most aokkal jobb.

még a googliba se talaltam semmit hogy mért fájhat ott. köszi mégegyszer

2013. aug. 3. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!