Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Állandóan sírhatnék jön rám...

Állandóan sírhatnék jön rám ha vmi kis dolog is történik, kedvetlen vagyok. Másnak is volt ilyen szülés előtt? Ez hormonális lehet?

Figyelt kérdés

Akár mikor szülhetek és állandó sírhatnékkal küzdök, nem is a baba miatt , csak nem úgy alakúltak a dolgaink ahogy azt a babavárásra terveztük..(anyagiak pl)..és elég nehéz 1 év van mögöttünk amúgy is...

Ezek a dolgok a pár napja sokkal inkább lehangolnak mint eddig, sokkal drasztikusabbnak látom, minden hülyeség miatt sírnék , ráadásúl már nagyon nehezen viselem a 40 fokot és hogy óriási vagyok...


Ti is voltatok így ? ez hormonális lehet ?


köszi a válaszokat!!


2013. aug. 3. 19:23
 1/7 A kérdező kommentje:
pl továbbá már ilyen apró hülyeségek is rosszul esnek h ismerősök meg sem kérdezik h hogy vagyok, baba felől nem érdeklődnek....mintha senkit nem érdekelne hogy mi van velünk, amikor ők szültek én többször rájuk kérdeztem...
2013. aug. 3. 19:27
 2/7 anonim ***** válasza:

hányadik hétben jársz?

nekem is voltak ilyen "rohamaim"... :)

párom pl nem akart összebújni velem (pedig nagyon kívántam volna), mert féltette a babát. akárhányszor bepróbálkoztam, mindig pattintott, ugye nem is kell mondanom, hogy minden alkalommal bőgtem. akkor reklámokon elsírtam magam.

engem a vége felé mindenki azzal fárasztott, hogy még egyben? nem szültél már meg? mikorra is várod? ,... a még egyben féle volt a kedvencem, hiszen szemmel láthatóan még egyben voltam :D

de megnyugtatlak.... szülés után megint átállnak a hormonok, persze mindenkinél más, de én hiperérzékeny lettem,....

mostanában kezd javulni szülés után 5 hónappal.

kitartás :)

(hogy vagy amúgy:P )

2013. aug. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
igen a hormonok miatt van.
2013. aug. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen megértelek! Én a 39. hétben vagyok és ma jött rám ez a hiper érzékeny hangulat. Abszolút hormonális a dolog. Engem is most kezd zavarni, hogy annyira nem érdeklődik senki sem és mintha senkit se érdekelne, hogy mi van velem.

A meleg eddig nem zavart, de most... Kész vagyok tőle. Óriási a pocakom, dagad a lábam és a kezem a víz miatt. Szóval ez az utolsó kis idő a legnehezebb.

Kitartás Kismama! Nemsokára túl leszel legalább a szülésen és aztán ott lesz a kis aranyos :) Csak ez a fontos most!

De a sírás nem szégyen ! Bár ezzel még a 9hónap alatt nem volt gondom.

Sok erőt kívánok!

2013. aug. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség előtt mindig nagyon érzékeny voltam mensikor....de mióta állapotos vagyok,nagyon hisztis,robbanékony vagyok,voltak olyan heteim,hogy a legszeretnivalobb nagyimhoz nem is mentem,akihez naponta jártam,mert nem tudtam hozzá szépen szólni,stb.Sirtam,aztán nevettem..most igy a 36.hétben,lakásfelujitás,40fok,esküvő,15 kg hizás,és sorolhatnám reggelig mennyi bajom van,csakhogy még a legapróbb dolgokon is el tudom magam sirni....kitartást!!!!hisz a hullámvölgy után megint jó időszak következik:) Csak birjuk ki az iylen időszakokat ;)
2013. aug. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk ezzel egyedul.En 38 hetes vagyok es sokszor vannak hullamvolgyeim.Van mikor napokig semmi gondom,aztan jon valami rossz hir (ami egy kis hulyeseg..) es onnantol tobb napon keresztul bogok mindenen..Multkor a bevasarlokozpontban jott ram mikor bezart egy uzlet elottem,elbogtem magam,pedig nem volt eletbevago hogy bemenjek..Es nekem is rosszul esik h az emberek kb senki nem kerdezi meg h h vagyok..Meg van (facebookon) egy ismeros aki most szult par napja,mindig mindenet be like-oltam es kerdezgettem h h van es soha nem like-olta be az en kepeimet(igen ezen is sirtam..:D ).Szoval ez ugy nez ki hogy ilyen..Remelem elmuilk majd nalam is szules utan..(bocs ha kicsit hosszu lett es kusza..:) ).38hkm
2013. aug. 4. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi lányak !!!

remélem tényleg elmúlik...már 40 hetes vagyok...

2013. aug. 4. 06:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!