Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha elfolyna a magzatvíz...

Ha elfolyna a magzatvíz mennyi időnk van beérni a kórházba?

Figyelt kérdés
Faros baba,1.szülés.Köszi!39hkm
2013. aug. 4. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
ha faros akkor ha a magzatvíz elfolyik, te hátra dobod magad és úgy fekszel míg a mentő nem jön, mert a víz kisodorhatja a köldökzsinort és baj lehet.
2013. aug. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2013. aug. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szia!!!igaz nekem nem faros baba volt,de otthon folyt el a magzatvízem,a párom vitt be a kórházba.alig voltam még nyitva és még 8 óra volt mire meglett a kislányom.
2013. aug. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én is úgy tudom,hogy,ha faros a baba a magzatvíz efolyásnál le kell feküdni,h nem sodródjon előre a köldökzsinór
2013. aug. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,érdekes,nekem sem a doki,sem a szülésznő nem említett ilyesmit a faros babával kapcsolatban,kicsit megijesztettetek.
2013. aug. 4. 18:04
 6/8 anonim ***** válasza:
39+2 napos voltam, amikor elfolyt a magzatvíz, faros volt a fiam. Nekem sem mondták, hogy le kell feküdni, gyorsan lezuhanyoztam, aztán mentünk a kórházba, 1 órán belül bent voltunk. Most egy kicsit elgondolkoztam, hogy szerencse, hogy nem történt baj, de tényleg nem mondta a doki, hogy le kéne feküdni...
2013. aug. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is elfoly bár nem volt faros a babám a tanfolyamon elmondták, hogy ilyenkor lehetőleg feküdjön a kismama és inkább hívjon mentőt a biztonság kedvéért. Én sem feküdtem hanem bepakoltam ami még nem volt elpakolva ill. letusoltam. Aztán após jött a taxival hajnalban. Minden rendben volt.
2013. aug. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is elfolyt a magzatvíz, de nem volt faros a baba. Lezuhanyoztam és 45 perc mulva már a kórházban voltam. Onnantól számítva 8 órán belul meg volt a baba. Allva vajúdtam végig, mert nem bírtam fekudni a fájdalomtól. Senki sem mondta, hogy fekudjek le, mert nem lehet állni.
2013. aug. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!