Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30hetes kismama vagyok pár...

30hetes kismama vagyok pár napja, feszül a hasam de iszonyatosan a köldökömnél, de olyan szinten ha oda. Nyulok majd le szakad ugy fáj. Oldalt már feküdni is alig tudok, anyira fáj, hogy sirhatnékomvan néha, vajon ez mitöl lehet? Ennyire nöl a baba?

Figyelt kérdés
2013. aug. 4. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
sima magnéziumot nem szedsz? nekem 26 héttől vannak keményedéseim, mert szerintem nálad az lehet, próbáld meg inni a magnéziumot hátha:-) 33hkm
2013. aug. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak magne B6ot szedek, mást nem is írtak ki ,de iszonyatosan faj begörbülve megyek szinte mert ha kiegyenesedek jobban fáj nemtudom mi lehet ez minek a jele....:):/
2013. aug. 4. 18:28
 3/3 anonim ***** válasza:
akkor nem tudom... hívd fel a védőnőd, hátha Ő okosabb:-)
2013. aug. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!