Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti babátok mennyit csuklott a...

Ti babátok mennyit csuklott a pocakban? Az enyém naponta többször. Normális ez?

Figyelt kérdés
2013. aug. 4. 21:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az enyém is napi 3-4-szer is csuklik. megkérdeztem a dokit , normális . nekem azt mondta mohón eszik -iszik azért csuklik... egyem meg:-) 33hkm
2013. aug. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, akkor jó. :) Igyon csak ebben a melegben. :D :D
2013. aug. 4. 21:12
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem is iszonyat sokat csuklott, volt h fél órán keresztül, napi 4x-5x :)


Már 2 hónapos nagyfiú, teljesen egészséges:)

2013. aug. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

az enyém is sokat csuklott bent, aztán kint is, főleg, ha móka és kacagás van.

nagyon muris tud lenni, ahogy remeg a pocak :) mi jókat derültünk a párommal

2013. aug. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A fiam sokat csuklott, most a kislányom alig csuklik, de nagyon sokat mocorog :)
2013. aug. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is rengeteget csuklott, és nagyon aktív is volt már bent is, hát ugyanolyan maradt :) Sokszor csuklik még mindig, és ugyanolyan aktív is :) Amúgy semmi baja nincs :)
2013. aug. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Csatlakozom! minap 1 òra alatt 2* csuklott.Van hogy napi 5*6* is! Èn is fèltem hogy nem baj ez!? De àllitòlag normàlis ès a fejlettsègèt is jelenti! 35hkm.
2013. aug. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
pocakban nem igazán csuklott, talán 5-6 alkalommal, viszont most nagyon sokat csuklik :)
2013. aug. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De ő már 26 hetes korától ennyit csuklik, és olyankor begurul, és igyekszik minden szervemen bosszút állni. :D Cuki, cuki, csak olykor fáj.
2013. aug. 5. 00:55
 10/11 anonim ***** válasza:
első vagyok, ha iszom olyankor meg mozgok kicsit , akkor az enyém ráhagyja... próbáld ki hátha:-) boldog babóvárást!
2013. aug. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!