Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességetek hanyadik hónapjá...

Terhességetek hanyadik hónapjában házasodtatok össze? Melyik hónapig ideális? Mennyire volt fárasztó és kis vagy nagy/hosszú lagzitok volt.

Figyelt kérdés
2013. aug. 5. 18:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

5 óra hosszú esküvőnk volt, esketés, vacsora, beszélgetés, 10 fő. 11 hetes terhes voltam. Nem táncoltunk, nem ittunk, csak ücsörögve beszélgettünk. Így is elfáradtam estére :)

Szerintem mindenki akkor házasodjon, amikor jólesik neki, de alapvetően nehéz lehet nagyon nagy pocakkal, főleg ha nyári esküvő lesz. Ezért döntöttünk a tavasz mellett, kis terhesen, rövid esküvő mellett :)

2013. aug. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
30 hetes leszek, ikrekkel, remélem nagyon meleg nem lesz :D én megmondtam mindenkinek, tőlem sok ugrálásra ne számítsanak, biztos jól elfáradok majd, de nem kivitelezhetetlen, szerencsére a családom ideális, és mindenben segítjük egymást.
2013. aug. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
5. hónapban, és csak polgári volt, utána ebéd, szűk családnak.
2013. aug. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát 30 hetesen ikrekkel, nem lesz semmi, de biztosan hagynak pihenni is közben. Én a 6-7, hónapra gondoltam csak polgári esküvővel. Remélem bírni fogom.
2013. aug. 5. 19:23
 5/12 v-f.m. ***** válasza:
100%
Mi áprilisi esküvőt tartottunk, aznap töltöttem a 16. hetemet. Volt szabadtéri szertartás, este vacsi és egy 3 órás fotózás is. Mondjuk a menyasszonytáncot s a sok ugri-bugrit én hanyagoltam, és éjfélre már jól elfáradtam. Nálunk inkább ami gond volt, hogy 2-3 óra múlva már nem éreztem kényelmesnek a menyasszonyi ruhámat, nyomta a hasam, ami akkor még olyan pici volt, hogy csak azok tudták hogy terhes vagyok akiknek elmondtuk. De szerintem ennél szebb esküvőt nem is álmodhattunk volna! Szóval ne aggódj, a sok szokás, tánc stb... nélkül is lehet tökéletes a NAGYNAP :)
2013. aug. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
ikres vagyok, polgári lesz, meg ülős vacsi, és rápihenek, szóval remélem, bírni fogom :) ha nem, hazamegyek :D
2013. aug. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
6 hónapos terhes voltam , egy 15 perces villám polgári szertartás volt, semmi más .
2013. aug. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 kabymaci ***** válasza:
100%
5 hónapos voltam rendes esküvőnk volt templomi,polgári,plusz vacsora menyecske tánc simán bírtam a hasam se fájt.
2013. aug. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
36 hetes voltam, nem volt fárasztó egyáltalán, csak ilyen meleg volt akkor is, mint ami most van. Csak esküvő volt, lagzi nem. Nagyon nehéz volt valami ruhát találni, plusz cipőt is, ami azóta is a dobozban van. (39-est kellett vennem a 37-es lábamra, csak az esküvő miatt.)
2013. aug. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
7. hónapban voltam.Polgári esküvő,utána táncolós,mulatós lagzi hajnalig.Nagyon fárasztó volt és bevallom a végén már legszivesebben hazaküldtem volna mindenkit és lefeküdtem volna aludni. :)Utána egy hét kellett,mire rendesen kipihentem magam.
2013. aug. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!