Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nem ment el a nyákdugó,...

Ha nem ment el a nyákdugó, hogy nézik meg a magzatvizet?

Figyelt kérdés
2013. aug. 5. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:

nem nézik meg ,először is az orvos felnyúl az ujjával és kitapintja a méhszájat ha zárt,ritkán gindzsolják meg az anyukát ezért NST-t vagy más vizsgálaton keresztül derítik ki hogy van a baba odabent.

NST,(ez a baba adott állapotát méri,ki lehet szűrni ha nincs jól odabent azonnal kimutatja az NST..)

KERINGÉSI-ÁRAMLÁSOS UH

(ez pedig a baba elmúlt napjairól ad számot)

itt nézik a lepény keringését,majd a véráramot hogy kap-e megfelelő oxigént stb..,

2013. aug. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés :) én nem vettem észre, hogy elment volna a nyákdugó, ennek ellenére 1 ujjnyira volt nyitva a méhszájam. Első válaszoló néznek magzatvízet, nálunk a betöltött 40. héten először majd 2 naponta mag meg nem szülsz.
2013. aug. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Milagros ***** válasza:
Igy ebben nincs tapasztalatom, mert nekem elment a nyakdugo es ugy neztek magzatvizet, de nem tartom kizartnak , hogy ugy is nezik, hiszen csak be vilagitanak, hogy van a kaka benne vagy nincs :P
2013. aug. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!