Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor látható először szívpulz...

Mikor látható először szívpulzzálás, vagy az embri miko látható először ultrahangon?

Figyelt kérdés

Napra pontosat aki tud írjon legyen szíves. Tudom h "5-6 hét között".

pontos, 14. napon történt peteéréskor, hány hetesen kell látszodjon a szívpulzálás? vagy ovu után hányadik napon?

16mm-es petezsák 4mm-es szíkhólyaggal megfelel 5+5ös terhességnek?



2013. aug. 6. 12:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincs napra pontos leírás, mivel semmi, ami emberi testben zajlik, nem robotika és elektronika, nem kiszámítható (legyen szó első felállásról, első szó kiejtéséről, menstruációról vagy menopauzáról). Igen, valamikor a 6. hét felé kezd el pulzálni a szív, de hogy ez napra pontosan mikor következik be, lehetetlen megmondani. Nekünk 5+2-n látszott a petezsák, szikhólyaggal, ahogy neked is, 6+2-n már pulzált a szív.
2013. aug. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Valahogy a 6.-7. hét között kezd el dobogni a pici szive.

Nekem 6+4 és 7 mm-es embrió + szikhólyag volt az első vizsgálatkor.

2013. aug. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Számtalan leírás van attól, hogy mi történik azután, hogy a pete és hí,ivarsejt találkozik. Ezeket a leírásokat csak akkor tudnád a saját terhességeddel párhuzamba hozni, ha órára percre pontosan tudnád, hogy mikor fogant a gyereked. A fogantatás pontos idejét nem tudja senki, max. kb sejti. Az elején nagyon látványosan és gyorsan fejlődik a dolog 1-2 nap pluszba vagy minuszba is számít.
2013. aug. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat! :)

akkor felesleges türelmetlenkedni..

2013. aug. 6. 13:00
 5/11 anonim ***** válasza:

Sőt én inkább azt ajánlom, hogy kicsit húzd is ki az UH-ra menést.

Nagyon nehéz volt de én pontosan 7 hetesen mentem először (mensi szerint 8 hetesen, de tudtam hogy később fogant)

Így egyszerre tudtam meg mindent, hogy jó helyen van-e, dobog-e a szíve, rendben van-e a sárgatest.


Pontosan 7 hetesen az Euromedic diagnosztikai központba mentünk. 7500 Ft volt, a férjem bejöhetett, kedves, megható 20 perc volt, kaptunk cd-t, papaírképeket. Hallgattuk a kis szívét. Mindent elmagyaráztak pontosan.

Olyan jó az UH gép, hogy gyakorlatilag mindent lehetett látni az embrión, nem csak kis paca volt :)

Megnézték a petefészkeimet, a méhemet.

2013. aug. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem 6+5-ön volt szívcső pulzálás.
2013. aug. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
kedden megyek dokihoz, akkor már 8+3 leszek, csak nem tudom h a terhesség koranak megfelelőek-e a méretek. először amikor voltam még csak szikholyag volt 5+5 hetesen. remelem minden rendben lesz, csak olyan nehéz még 1 hete kivárni...
2013. aug. 6. 15:42
 8/11 Milagros ***** válasza:
6 ik heten mar ott az embrio es a kicsi szive is dobog mar! Tiszta szivembol gratulalok!!!!!! 1 eves kislany anyukaja :)
2013. aug. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

köszi

de a 6. hetet ugy érted h betöltött 5 hét, de már a 6.-ban? mert akkor nem jók a mérteim és van aggódnivalóm...

2013. aug. 6. 18:31
 10/11 Milagros ***** válasza:
Betoltott 6 het. Nyugi! :) Mar most egy igazi aggodo anyuka vagy!!!! :P Nyugodj meg, minden rendben van ! :)
2013. aug. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!