Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idős korotokig vállalná...

Mennyi idős korotokig vállalnátok még babát?

Figyelt kérdés
Én 31-et töltöm az idén, férjem is annyi. Van már egy 4 éves kisfiunk. Egyenlőre nincs lehetőség a 2. gyermek fogadására, de szeretnénk. Én úgy gondolom, hogy 34-35-ig szülök még, utána már nem vállalnám.
2013. aug. 7. 14:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Max.40.

Én 30 vagyok és most várom az első babámat.

3 babát szeretnénk,úgyhogy lehet leszek 40 mire jön a 3. :)

2013. aug. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Julie S ***** válasza:

40-ig, de ha úgy adódna 45-ig is bevállalnám.

Az elsőt most ősszel fogom szülni 29 évesen. Másodikat majd olyan 6-8 év múlva szeretnék csak.

2013. aug. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
7%
Tudatosan max 32 éves koromig ha becsúszna max 34-35 évesen.Én még csak 23 vagyok és 2 éves a fiam.
2013. aug. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
26%
érdekes aki azt írta mondjuk 35 felett nem szülne le van pontozva,nem is értem nem mindenki szeretne nagymamakorúként,egy kamasz gyereket....
2013. aug. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
mindenki le van pontozva, teljesen függetlenül a választól. Én nagymamakorú leszek a kamasz gyerekkel. Ja, és nem így akartam, szóval ez nem csak az akaráson múlik.
2013. aug. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
59%
Mit kell mindig jönni a nagymama korúsággal? Ez olyan nevetséges.....Én meg akkor azzal jöhetnék,hogy sajnállak,mert 22 évesen gyereked van és bár most még nem gondolod,de egy 8 év múlva nagyon bánni fogod,nem a gyereket,hanem,hogy mit lehetett volna másképp. Tudod ez oda vissza megy. Miért érzem a írásodból,hogy bántva érzed magad és valamiért magyarázkodni akarsz amiért fiatal anya vagy? Amúgy nem pontoztam senkit. Szerintem fejezzük már be ezt a sértegetőzést,akinek nem inge veszi magára. Ezen az oldalon ne akarj választ kapni arra miért pontoznak le......itt mindenki le van pontozva nincs jó válasz ezek szerint:D
2013. aug. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Gondolom sértődgetést akartál írni, de szerintem ez nem megsértődés, hanem egyszerűen csak érthetetlen, hogy egy ilyen kérdésben, ahol nyilván mindenki aszerint fog válaszolni, hogy az ő szempontjai szerint mi a megfelelő életkor, mi a fenét lehet lepontozni? Aki lepontozgat mindenkit, az sokkal jobban tudja, hogy a válaszolók saját, egyéni szempontjai alapján mi lenne a jó, biztosan jobban ismeri őket és reálisabban fel tudja mérni, hogy kinek mi a jó. Az ilyen embereket nem értem, ez a legfőbb örömük? Ezen nem kell kiakadni, hogy miért tesszük ezt szóvá, persze, hogy igencsak feltűnő, hogy szinte mindenki le van pontozva értelmetlenül.

A kérdésre válaszolva én 32 éves vagyok, van már egy 7 éves és egy majdnem 2 éves gyerekem, és én már nem szeretnék többet.

2013. aug. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én 25 vagyok, a párom 37 éves. Van már egy 3 éves fiúnk, de szeretnénk hozzá tesót! Mindenki azt mondja várjunk még, legyen rendbe a lakás, plusz szoba stb...


Nekem nem a párom korával van a bajom. Szerintem (persze megkövezni nyugodtan lehet) egy nő/férfi soha nem öreg egy kisbabához. Lett 60 éves nő illetve 70 éves férfi is szülő!

Nekem az a gondolkodtató hogy a kisgyerek hogy birja elviselni az apuka/anyuka korai halálát...! Minnél késöbb jön a gyermek annál kevesebb ideig lehetnek együtt! PErsze mindenkinek fenn áll ez a dolog, de szerintem akkor is el kell gondolkozni, hogy csak ugy repülnek az évek... Szerintem minnél hamarabb annál jobb... A gyerek miatt!!! Hogy sokáig maradhasson gyerek!!!

2013. aug. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszát mindenkinek. Mindenki úgy gondolja, ahogy jónak látja. Én is pont azért szabok egy kor határt, mit ahogy mások is írták, hogy minél tovább maradhasson a gyerek,gyerek.Ne kelljen neki hamar felnőni a szülő halála miatt.
2013. aug. 8. 11:19
 20/20 anonim ***** válasza:
en is fiatal anyuka szerettem volna lenni de sajnos nem ugy hozta az elet. Igy az elso babat epphogy a 35-iket toltottem amikor szultem. Problemamentes terhessegem volt es makk egeszseges kislanyom szuletett. Akartunk kistesot kicsi korkulonbseggel, de megint ugyancsak nem ugy hozta az elet, igy most varjuk masodik babankat, es 39 eves multam. 4.5 ev korkulonbseg lesz a ketto kozott. Ha osszejonne egy harmadik babo 42 eves koromig bevallalnam siman. Elonye is meg van ugyanakkor a kesei terhessegnek, sokkal turelmesebb vagyok, jobban viselem a lanyom hisztijet, alulrjeit, es anyagiaink megalapozottak, nem faj a fejem hogyan jovunk ki honap vegeig, mit fozzek egyebek.
2013. szept. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!