Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bocsánat a kérdésért, de...

Bocsánat a kérdésért, de akinek atóniás vérzése volt szülés után, vállalt még egy gyereket? Vagy vállalnátok?

Figyelt kérdés

Sajnos nekem atóniás vérzésem volt,kűzdöttek az orvosok,hogy elállítsák a vérzést,hála Istennek sikeresen!!!De én mindig is 2 gyermeket szerettem volna,tervbe is volt..eddig.Viszont nem tudom,hogy majd merjek-e vállalni később még egy gyermeket-e így,mivel ez egy szövődmény,és nem tudom,hogy megmerjem-e kockáztatni azt,hogy újra súlyos vérzés lépjen fel szülés után és csak a szerencsén múljon,hogy megúszom-e megint,vagy ottmaradok a szülőágyon?!

Ti mit tennétek,vagy mit tettetek?Kockáztattatok és belevágtatok újból egy gyerekbe,vagy megelégedtetek egyel?

12 napos kisfiú anyukája


2013. máj. 19. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Én bevállaltam és nem lett gond:)
2013. máj. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ugyanígy volt nekem is első baba után atóniás vérzés vittek a műtőbe majdnem ki kellett venni a méhemet, de szerencsére végül nem:) 2 egység vért kaptam.

és vállaltam nem is egyet, még 2-t :)

Semmi gond nem volt az égvilágon velük, 2 illetve 5 óra alatt megszülettek, a második után pl. összesen 2 hétig véreztem szóval egyáltalán nem veszítettem sok vért sőt.

2013. máj. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek majdnem ki kellett venni a méhét, de szerencsére nagy nehezen sikerült elállítani a vérzést.

Most várandós a második babával:) Remélem nem lesz gond:)

2013. máj. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia, nem tudom aktuális-e még a kérdésed. Nekem a közelmúltban volt az első szülésem, atóniás vérzéssel. A legvévégn életmentő beavatkozást kellett végrehajtaniuk, a méhem eltávolították.. az első babánk született most meg, és 3 vagy 4 babát szerettünk volna. Ha meg i tartják a méhem, biztosan féltem volna, vagy nem vállaltam volna be még egy babát. Talán aki nálam kevesebb vért vesztett, bátrabb. Én 13 egység vért kaptam, és 4 napig feküdtem az intenzíven. Biztosan kikérném a helyedben a szülészem véleményét.

Vagy azóta esetleg vállaltál?

2013. dec. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!