Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi ez a para/hisztéria a...

Mi ez a para/hisztéria a mégnem/már terhes anyukáknál?

Figyelt kérdés

értem ez alatt h buta kérdéseket tesznek fel itt,

olyan dolgokon aggodnak amin nem kellene...

kiakadnak ha nem sikerül 1. hónapban a gyerek....

agyon méricskélnek számolgatnak ....

képekkel kérdezik h terhesek e...

ciklus táblázatokkal bajlódnak.....

betáblázzák a szexet ....

tisztára olyan érzésem van h ezt is be akarják szabályozni

h olyan legyen mint egy jól megtervezett műszaki rajz


nem látom értelmét ennek a nagy hisztériának ami a terhesség körül van

csupa hisztis agyon feleslegesen aggódó ingerült nő aki nem élvezni akarják a terhességet hanem csak egy nagy feladatként lebeg a szemük előtt


(természetesen azt megértem ha valós orvosi indoka van a dolognak)


2013. aug. 8. 10:18
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:

természetesen nem provokációnak szánom

csak rettenetesen zavar h nem csodaként élik meg

hanem valami eltorzult dologként

2013. aug. 8. 10:19
 2/31 anonim ***** válasza:
27%
pedig provokáló a stílus, nehezen hihető, hogy nem annak szánod.
2013. aug. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát vannak fura kérdések, az tuti, én sem értem, sok kérdést miért írnak ki. Az olyanokat általában meg sem nyitom.
2013. aug. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
73%

Nagyon akarnak babát, valami miatt nem sikerül és minden eszközt be akarnak vetni arra, hogy sikerük legyen. Nálam nem volt ilyen, mert nekem csak úgy összejött, de nagyon sokan hosszú évekig kínlódnak és rosszul esik nekik, hogy nem sikerül. Ezért mindent lehetőséget kipróbálnak.

5 hetes kislány anyukája

2013. aug. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
47%
Valóban nincs sok értelme azoknak a kérdéseknek, de még egy ici picivel így is több, mint a tiednek.
2013. aug. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
17%
nem tudom voltál e már várandós, de alap dolog, hogy aggódnak az anyukák.
2013. aug. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
78%

"csak rettenetesen zavar h nem csodaként élik meg"


Aki még nem terhes, nem tud mit megélni csodaként. Aki meg már az, hidd el, akként éli meg.


Az első 2 sikertelen évben eszembe sem jutott hőmérőzni, táblázatot vezetni, kiakadni, számolgatni, aggódni. Aztán még egy évnek el kellett telni ahhoz, hogy teherbe essek, és hidd el, sok idő, pénz, energia, lelkierő kell, hogy az ember túlélje mindezt, és minden szalmaszálba kapaszkodik, ezért "tesz fel buta kérdéseket".


Kívánom Neked, hogy soha, de soha ne kelljen megtapasztalnod azt, amiken keresztülmennek ezek a nők, és ha gyereket szeretnél, mielőbb teljesüljön!

2013. aug. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim válasza:
71%
Itt az a kérdés, miért tetted fel ezt a buta kérdést???
2013. aug. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
30%
Kèpzeld,h èn is tettem fel olyan kèrdèseket ami lehet,h másnak hülyesègnek tünt nekem viszont fontos volt.Van aki nehezen esik teherbe.Megtesz mindent hogy sikerüljön.Nekem volt egy vetèlèsem ès nehezen estem teherbe.szòval èn ugy gondolom,hogy ha HÜLYESÈGNEK TARTOD A KÈRDÈST AKKOR CSAK SIMÁN NE OLVASD EL.Majd elolvassa ès válaszol az akit èrdekel.
2013. aug. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
4-es. Nem feltétlenül van igy ahogy irod, minél régebb óta nem sikerül, annál kevesebb praktikát vet be az ember. Mi 4 évnél tartunk és elég sok sorstárssal tartom a kapcsolatot, igy van viszonyitási alapom. Én nagy kétségbeesést az első pár hónapban max 1 évben látok midnenkinél, aztán idővel felad az ember dolgokat, főleg ha kiderül a probléma. 2-3 év után már nem tezstelgetsz minden hónapban nem méred a hőt,nem keresed a jeleket mivel már sokszor voltak tévesen jelek rájössz csak azért voltak a rosszullétek mert annyira akartad már. Az viszont tény hogy akinek évek után sikerül telejsen másképp áll a dologhoz és igenis csodaként éli meg mivel neki egyáltalán nem a világ legtermészetesebb dolga ez. Akik sokat vártaka ababára azok jobban viselik a terheséggel járó kellemetlenségeket, nem elsznek szülés utáni depressziósak és jobban viselik a problémásabb babákkal a mindenapokat is.
2013. aug. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!