Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amnionszalag terhesség alatt?

Amnionszalag terhesség alatt?

Figyelt kérdés
30 hetes vagyok, ma fedezte fel a dokim uh-n. Annyi kérdezett, korábban látták-e már, de nem, eddig azt sem tudtam, létezik ilyen. De itthon persze utána olvastam és eléggé ilyesztő dolgokat is találtam, pl. végtaghiányt is okozhat, belegabalyodhat a baba... stb. Egy hét múlva újra kell mennem. Annyit írt még, hogy magzati részt valószínű nem érint. Valaki tud valami biztatót, mert eléggé megijedtem?
2013. aug. 9. 16:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne ijedj meg, nekem 12 hetesen láttak, akkor még pici is volt a magzat. A tiéd már nagy, simán átszakítja.
2013. aug. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak azon aggódok, mi van, ha eddig is ott volt, csak nem vették észre:( A másik meg, hogy nem voltam 4D-n, és megvan-e mindene egyáltalán. Bár ma elég sokáig nézte, csak szólt volna, ha vmi hiányzik.
2013. aug. 9. 18:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Semmi gond nem lett belőle szerencsére, de uh-ra szinte 3 hetente kellett járnom ez miatt is.
2013. aug. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szia! 24 hetesen a 4D-n mondta a doki, hogy van egy amnion szalag a baba fejénél-kezeinél, szerencsére elég rövidke, azt mondta, nézessem meg, majd figyeljék, de ne ijedjek meg, legtöbb esetben ez teljesen ártalmatlan. Azt mondta még, hogy a baba ha meg is fogja a kezeivel, el is fogja engedni. Ne aggódj, nagy már a babád, nem lesz semmi baj! :-)
2013. aug. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, lemaradt: kiírt napon született a fiam, szülésnél (császár) megnézték, már nem látták a szalagot!
2013. aug. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hú, köszönöm, kezdek kicsit megnyugodni. Akkor mégsem olyan ritka, mint ahogy a neten írják, ott olvastam, hogy a terhességek 0,08-nál fordul elő. Remélem tényleg nem lesz baj, mert van más is, ami miatt aggódok, ez még nem hiányzott. Azt nem tudjátok véletlen, ha eddig nem volt, akkor most hogy került oda?
2013. aug. 9. 19:12
 7/9 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, ezt én is kérdeztem, azt mondta a doki, hogy ez egyszerűen kialakul, ahogy nől a méh, a lepény, egy kis rész "leválik", ez kialakul, de az esetek többségében észre sem veszik, pedig lehet, hogy ott van.
2013. aug. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi :-)
2013. aug. 9. 19:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező? Mi történt az amnion szalaggal? Tudtál természetesen szülni? Most vagyok 27 hetes terhes, és van nekem is sajnos, a baba pocakja előtt, állítólag nem ér hozzá (de most még csak 1 kg, pár hét múlva kétszer ekkora lesz, akkor biztos zavarni fogja).
2014. febr. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!