Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhlepény a méhszájon?

Méhlepény a méhszájon?

Figyelt kérdés
2013. aug. 10. 07:27
 1/9 A kérdező kommentje:
27 hetes vagyok. Mennyi esélyem van rá, hogy elmozdul? Az orvosom nagyon megijesztett.
2013. aug. 10. 07:28
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy nő a még feljebb fog csúúszni. De nem mindegy mennyire van rajt.
2013. aug. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
enyém is elérte a méhszájat, de 28 hetesen már jó helyen volt, feljebb került ahogy nőtt a pocakom :)
2013. aug. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem teljesen fedte a méhszájat a lepény,úgy a 31. héten már pár mm-re volt a méhszájtól,tehát szerencsére odébb ment.Természetes úton szülhettem szerencsére,pedig már készültem fel lelkileg a császárra.

Te véreztél vagy barnáztál a terhesség során?

2013. aug. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24 hetes vagyok, a 19. heti uh-n még bőven rálógott a méhszájra a 22. héten újra néztük, akkorra már elhagyta 4 cm-re :) ahogy még nő a méhed van esély, hogy feljebb húzódik :)
2013. aug. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem a 22.héten volt egy Uh,és akkor mondta a doki,hogy a lepény kicsit éri a méhszájat,de akkor rögtön meg is nyugtatott,hogy ez nem baj,mert ahogy növekedni fog a pocim úgy fog fentebb húzódni a lepény is.Hát így is lett.Az azután lévő Uh-okon már nem volt a lepénnyel ,,probléma,,.

40+3 hetesen szültem gondtalanul.

2013. aug. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

20 hetesen voltam utoljára uh-n, akkor a hátsó falon, mélyen, de nem a méhszájon volt a lepény. 26 hetesen bevéreztem, a kórházban megállapították, hogy a méhlepény szinte teljesen fedi a méhszájat. Amint elmúlt a vérzés hazajöhettem, de sokat kell pihennem, és hetente kontrollra járnom. Az orvosom nem igazán akart elengedni, azt mondta jó lenne ha szülésig bent maradnék.

Nagyon félek, hogy baj lesz a babámmal.

2013. aug. 10. 13:28
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát akkor én a helyedben hallgatnék a dokimra,és bent feküdnék szülésig..tudom,hogy nagyon-nagyon hosszú idő,de előbbre tartanám a kisbabám életét és egészségét és ő érte kibírnám!!!

Utolsó voltam.

2013. aug. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Amennyit lehet pihenek itthon is. Van már 2 kicsi gyermekem, Őrájuk is gondolnom kell, nem vonulhatok be hónapokra a kórházba. Férjem és a nagyszülők segítenek mindenben. Játszani is csak olyant játszok most velük, amit fekve lehet. Már unom is a sok kirakózást, memóriázást, legózást.
2013. aug. 11. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!