Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nemrég teszteltem pozitívat!...

Nemrég teszteltem pozitívat! Hétvégén indulunk Horváthországba, fürödhetek, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

4 hetes vagyok és úgy tudom a tengerbe szabad csak fürdeni!

Igaz?


2013. jún. 26. 13:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
6%

Hát én a helyedben nem mennék vízbe terhesen!!

Én amikor megtudtam,hogy babám lesz,nem fürödtem onnantól kezdve,hanem csak és kizárólag zuhanyoztam(9 hónapon keresztül).

Szerintem ez nagy hülyeség,hogy a tengerbe lehet fürdeni,amikor gondolj abba bele,hogy a strandon a víz sem patyolat tiszta,akkor a tenger miért lenne különb??Abba meg mindenféle vízi állat,vízi növény megtalálható..én nem kockáztatnám meg a helyedben,hogy bármit elkapj és elmenjen a babád!!!

Szerintem most a pancsolást hagyd ki az a legtutibb!!


8 hetes kisfiú anyukája

2013. jún. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%

Termálvizben nem szabad.


Én fürdötem standon is,tengerben is ,fürdőkádban is terhesen.Akkortól nem szabad,hogy kinyilt a méhszáj.

2013. jún. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%

Nyugodtan fürödj!

Épp tegnap kérdeztem az orvost. Természetes vízben lehet, medencében nem.

Az első két babával is fürödtem.

Aki meg azt állítja, hogy koszos az olvasson utána a természetes vizek öntisztulásának folyamatának.

2013. jún. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%

Az a baromság, hogy nem lehet fürdeni!


Fürödj nyugodtan, érezd jól magad!


Én is fürödtem, medencében, tóban, semmi baj nem volt! (2011. nyarán mikor a lányomat vártam)


Mi jövőhéten megyünk Velencei-tóra egy hétre, és ha az idő engedi pancsizunk!


20 hetes kismama vagyok

2013. jún. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
37%

jézusom mennyi komplexusos nő ......


amíg zárt a méhszáj addig bármiben fürödhetsz

termál tenger strand stb.....

egyedül a higiéniára figyelj oda, ennyi, vagyis zuhanyoz le után


kicsit gondolkodj ez azon h régen vajon mennyit fürödtek és mégis rendben világra jött több millió gyerek ....


egy védőnő ...

2013. jún. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
14%

Elkapni valamit nem csak akkor lehet,ha ki van nyílva a méhszáj,terhességen kívül is el lehet kapni bármit.Én pl csak egy közönséges strandi medencétől is gombát kaptam még a terhességem előtt!!És szerintem terhesen ennyi is elég,hogy ártson a babájának,pláne az elején meg még veszélyesebb,mivel az első 12 hét ,,kritikus,,..de én nem szólok bele,én csak óvnám a kedves kérdezőt,de persze úgy is úgy lesz,ahogy ő akarja.

Boldog babavárást.

Első voltam.

2013. jún. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 5-ös:

nem érzem magam komplexusosnak csak mert próbáltam 9 hónapon keresztül óvni a babámat,és nem kísérletezgettem azon,hogy vajon mi fog neki ártani és mi nem!!Ha valamiben nem voltam biztos,akkor azt homlok egyenest elkerültem és ennyi!!Azt hiszem egy baba az élet legnagyobb ajándéka,amivel nem úgy kellene játszani,hogy basszus ez nem jött be,na majd a legközelebbi babánál vigyázok!!

De mint mondtam is,mindenki úgy éli az életét terhesség alatt is,ahogyan szeretné!!Én így éltem és kész,nem értem,hogy ezért miért kell most lehurrogni!

Első voltam.

2013. jún. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

4-es vagyok! Én csak úgy megyek vízbe, hogy előtte Canestennel bekenem magam, és miután kijöttem a vízből, törölköző alatt törlő kendő és újra krém!


Semmi bajom nem volt!

2013. jún. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
83%

Kedves Első!


terhességen kívül is el lehet kapni bármit.


Akkor soha ne fürödjél!

olyan butaságokat beszélsz4


Persze,hogy lehet gombát kapni strandon DE medencében Nem tóban, folyóban tengerbe!

2013. jún. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Tényleg el lehet kapni terhességen kívül is bármit, csak akkor kikezelik és kész, nem lesz belőle esetleg vetélés.

--

Kérdező, elvileg nem tilos, ha minden oké, nem vérzel stb. A termált és a fürdőkádat azért tiltják, mert a meleg víz is vetélést okozhat. Tehát huszonfokos vízbe lehet fürödni.

Kismamaúszás is van, példának okáért.


Az viszont, hogy mennyire vagy aggódós, bevállalod-e a fertőzést, rád van bízva, meg a dokidra.

Én jövő héten kérdezem meg, mert nagyon nehéz volt a kánikulában bámulni a Balcsit... De magamtól nem mertem belemenni.

10h

2013. jún. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!