Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jelenthet valamit, hogy a...

Jelenthet valamit, hogy a baba már befordúlt fejjel lefelé 27 hetesen?

Figyelt kérdés

Ma nézett az orvosom és mondta, hogy befordúlt,de azt nem mondta, hogy ez jelent-e valamit.

Vagy ilyenkor még nem számit? Még foroghat?



2013. aug. 12. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmi jelentősége nincs.
2013. aug. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Hát, faros már nem lesz. Ha már befordul nem szokott visszafordulni. Ez jó jel, egyel kevesebb esély a császárra.
2013. aug. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem még forgott ezután is egyszer kétszer , de most meginnt lenn van 34hkm
2013. aug. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmi jelentősége, ilyenkor még átfordúlhat párszor, de ahogy az utolso is irta már nem igazán fog.
2013. aug. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindig lefelé volt meg is született szépen időre és szerencsére gyorsan, könnyen!Jó babavárást!
2013. aug. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs jelentősége, nekem is befordult, még mondta is a védőnő, hogy már biztos nem fog visszafordulni, én meg örültem... Aztán a 30. héten szépen megfordult és onnan már vissza nem tudott, sajnos, így császár lett. De még bőven foroghat.
2013. aug. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Sajnos mindenképpen császár lesz a vérnyomásom miatt, és az első is az volt.

Gondolom azért azt nem befolyásolja, hogy mikor indúl meg.

Minden esetre most érzem a legkényelmesebbnek, nem nyomja semmimet. Bár nem értem milyen testrészével nyomkod a hasam mindkét oldalán, talán a kis kezeit nyújtogatja oldalra :)

2013. aug. 12. 12:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Harántfekvő fiam a 28. héten fejvégű lett. Következő uh-on faros, aztán megint haránt, megint fejvégű. A lányom végig faros volt, a 36. héten fordult be fejjel. Ez nem jelent semmit még ilyenkor, foroghat még, vagy így is maradhat.:)
2013. aug. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!