Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a külsö méhszáj nyitott,...

Ha a külsö méhszáj nyitott, azzal kötelezö feküdni? Vagycsak elég a kimélö életmod? Az orvos nem mondott semmit.

Figyelt kérdés
30 hetes kismama
2009. okt. 27. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem mondott semmit akkor elég csak kímélned magad, ne emelgess, ne áll és sétálj fél órákig, pihenj le ha fáradtnak érzed magad. Minden jót!
2009. okt. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia,szerintem,ha nem mondott semmit,akkor is érdemes kimélő életmódot folytatnod.Én most vagyok a 34-ik hétben,30 hetesen bekerültem a kórházba görcsölés miatt.2 hetet voltam ott,külső méhszájam 1 ujnyi,belső zárt és rövidült a méhnyakam.Most már itthon vagyok,de feküdnöm kell,és gyógyszereket kaptam,amit a 37-ik hétig kell szednem.Próbálj meg minél többet pihenni,ne lépcsőzz,gugolj,nekem ezeket mondták.Boldog babavárást.
2009. okt. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!