Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma tudtam meg h 3 Baba anyukáj...

Ma tudtam meg h 3 Baba anyukája leszek:D mennyire nehéz 3 babával?

Figyelt kérdés
Igazából még fel sem fogtam h mi is van. Mikor a doki mondta h 3-an vannak azt hittem elájulok, persze nagyon örülök, de azért tudom h borzasztó nehéz lesz. Van valakinek tapasztalata 3 babával?

2013. aug. 13. 21:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
hányadik hétben vagy?
2013. aug. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Ma vagyok 6 hetes 4 napos :D
2013. aug. 13. 21:48
 3/23 anonim ***** válasza:

Szia!


Kérlek ne éld bele magad, ismerős a szitu, csak a végén ketten maradtak (egy fiú és egy lány). A 12 hét nagyon mérvadó főleg ikreseknél. DE nagyon szorítok és gratulálok!!! Remélem néha-néha írsz pár sort, hogy hogy bírod, hogy fejlődnek a kis trio. :D


Apuka leesett a szélről mikor elmesélted mi volt a nőgyógyásznál? :D

2013. aug. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Először is Gratulálok! Másodszor ha minden igaz 3as ikrek mellé kapsz segitseget otthonra úgyhogy ne aggódj! Ügyes leszel es semmi nem lehetetlen! 3× Sajnos még igen csak van esélye, h egy baba felszivodik illetve elhal! !Termeszetes úton vagy lombik program?
2013. aug. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Megigérem h beszámolok mindenröl:D amúgy 24 éves vagyok, 1 éve volt az esküvöm, még fél évig fg-t szedtem, aztán most sikerültek a babák, megmondom öszintén h csak egyet terveztünk:D de most h tudom h 3-an vannak így tökéletes:D apuci nagyon örül a babáknak, sajnos nem tudott eljönni a mai vizsgálatra, de megigérte h a következöre eljön:D és a legviccesebb ahogy megtudta:D mindíg tudtam h úgy fogom elmondani h veszek egy pici cipöt és azt fogom neki odaadni, ez szerintem nagyon cuki:D na így mondtam el neki, csak a csomagban 3 kiscipö volt:D
2013. aug. 13. 22:05
 6/23 anonim ***** válasza:
Nem.tudom milyen lehet az élet 3-as ikrekkel,nekem ez az egy kis tündér is elég de így ismeretlenül is gratulálok és jó egészséget kívánok :D
2013. aug. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Húúú :) én sem tudom milyen lehet 3-mal,de kösd fel a gatyád :D sokszor az 1 is sok. Egyébként gratulálok,egybe le van tudva a családalapítás :))) sok örömöt Nektek!
2013. aug. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Sajnos még nem biztos, hogy mind a 3 megmarad.. Nekem ikreim vannak és azt mondták hogy általában a 8. hét körül szokott felszívódni, ha felszívódik. Szerencsére nálam nem, és remélem hogy nálad sem fog egyik se!:) Biztos tuti nehéz lesz, nekem 2-vel is az volt, de már 6 évesek! Gratulálok!!
2013. aug. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

nálam "csak" kettő érkezik, azt nem tudom, milyen lesz, ha itt lesznek, de a terhesség azért jóval nehezebb, mint egy babával, szerintem, szóval lelkileg készülj fel rá, hogy sokáig nem mászkálhatsz mindenfelé, nagyon nagyon sokat pihenj, ez a legfontosabb most! 3 babával mindenképpen szedj vitamint is, de ezt gondolom megbeszéltétek.

bármi lehet, de alapvetően én ebben nem hiszek, szerintem simán ott marad mind a három :)

nagyon fog kelleni a család segítsége, mind a terhességed, mind a babázás alatt, erre is érdemes már most gondolni.

de egyébként egyelőre inkább csak relaxálj, ismerkedj a helyzettel, szerintem lesz egy csomó időd még agyalni ezeken a dolgokon :)

kellemes baba várást :))

2013. aug. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Biztos nem lesz könnyű, de annál nagyobb lesz a boldogság,hogy lesz 3 gyereketek!! Vigyázz magadra és írj időnként. Nagy gratula nektek!!!!!!!!!!
2013. aug. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!