Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32. hétben vagyok és 2 hete...

32. hétben vagyok és 2 hete kijött lent egy pattanás, illetve kelés. Még csak most kezd visszahúzódni, erre kijött egy másik is a hüvelyhez közel. Ez mitől van? A babának ettől lehet baja? Mivel lehet elmulasztani?

Figyelt kérdés
2007. szept. 27. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
23%

Szia!


Nekem a terhesség elött voltak folyamatosan kelléseim olyan helyeken mint neked de nekem fel is kellett vágni , v igyázz vele mert ha kifakad a benne lévő genny fertőző. Menjk be a patikába és kérjél kenőcsöt nem tudom mia neve ilyen fekete undorító gézre rá és jól kösd be vele attól kifakad és elmulik de kérdezd meg az orvost hogy terhesen is lehet-e használni.

2007. szept. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
elfelejtettem az elözö válaszomban hogy vszínű a borotválástól ha borotválod, jobban fertőtleníts.
2007. szept. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia. az elobb irta valaki a fekete undorito kenocsot, en ugy tudom az ichtiolos kenocs.Azert kerdezd meg a patikust hogy hasznalhatod-e.Szerintem igen de csak hogy biztos legy benne.
2007. szept. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt, és minden rendben van a kicsivel. Nekem szinte folyton kijött, ilyenkor én is bekentem és elmúlt, de aztán ismét kiújult.
2007. okt. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!