Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tiszta pattanás és piros...

Tiszta pattanás és piros pöttyös az egész mellkasom és hátam! Nektek is? Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
mióta sikerült a baba nagyon undorítóan nézek ki, nem tudom nyáron hogy fogok szép ruhákba járni, amikor már magamtól is hányingerem van, nagyon durva :( Mit tegyek? :(
2011. ápr. 13. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Keress fel egy bőrgyógyászt mert lehet az időrendbeliség nem áll összefüggésben a babával.
2011. ápr. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem az első terhesség alatt lett szörnyen pattanásos az arcom....vagyis inkább olyan piros pöttyös, foltos. Aztán szülés után idővel, nagyon lassan kezdett elmúlni, de közben újra babát várok :) úgyhogy újra piros pöttyös vagyok :(

Férjem szerint is bőrgyógyászhoz kéne mennem, de azzal nyugtatom magam, hogy szülés után újra szép lesz a bőröm :)

Bocsi, hogy segíteni nem tudok, csak gondoltam megosztom Veled, hogy nem vagy ezzel egyedül :)

2011. ápr. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális,a hormonok okozzák,nem kell bőrgyógyászhoz menni miteszerek,meg pattik miatt,úgysem adhatna rá semmit,max lemosót,azt meg te is tudsz venni.Sajnos ez ezzel jár,rakj rá egy kis korrektort,illetve próbálkozhatsz kozmetikumokkal is,de szerintem csak az idő segít rajta.Nekem kb.a 301.hétre tisztult le,de akkor meg bababőröm lett.
2011. ápr. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 sumergo ***** válasza:

Jó sokáig hordtad azt a babát!! Hogy bírtad? 301.hétig

:-)))))

(Gondolom 30. akart lenni, jót nevettem!)

2011. ápr. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Már több hasonló kérdésnél válaszoltam.

Minden beképzeltség nélkül állíthatom, hogy gyönyörű bőröm volt, egy évben kb. egyszer volt rajtam egy nagyobb pati.

Teherbeesésem után rögtön tele lett az arcom pattanásokkal. Ezek egyre dúrvábbak lettek, majd ráterjedtek a vállamra, mellkasomra, hátamra. A végére ez olyan brutális lett, hogy még a szemhéjamon is előjöttek, sőt már a fenekemig leterjedtek. A nőgyógyászok a csodámra jártak. Az orvosom is azt mondta, hogy a hormonok, felesleges is bőrgyógyászhoz mennem, hisz az állapotom miatt nem tud gyógyszert adni rá.

A terhességem alatt alig született rólam kép. Kegyetlen volt, elmondani sem tudom. Borzasztóan visszataszító volt ez a sok ragya rajtam, és az mind semmi, hogy esztétikailag hányinger volt, de borzasztóan fájtak is.

Aztán megszületett a Kislányom, a 4. hónapig szoptattam, majd visszatértem a fogamzásgátló tablettára is. Jelenleg szülés után 13 hónappal ismét a makulátlan bőrömmel rendelkezem. A terhesség kellemetlen pattanásaira már csak a hátamon lévő hegek emlékeztetnek. Sajnos ott egy pár behegesedett, nem tudom miért.

Szóval kitartás. Sajnos az egy tévhit, hogy mindenki megszépül a terhessége alatt. De hidd el megéri.........nekem mindenki azt mondta, hogy a lányom elveszi a szépségemet. Nem bánom, vigye......nekem már úgyis így teljes, vele az életem, nem kell még szépnek is lennem :-)

Amivel egy picit segíteni tudsz a patikon az a felület mindig tisztán tartása, tonizálása. Ne próbáld lefedni különböző korrektorokkal, mert csak elzárja a pórusokat. Hidd el, a patikkal együtt is csodaszép kismama vagy, mert a kismamák belülről sugározzák a szépet. Ja és Neked a napfény is nagy előnyödre lesz. Én télen voltam várandós. A szolizást a pozi teszt után feladtam, a nap nem sütött, így a hóka bőrömön mégtutibban mutattak a piros csodák.

Szóval fel a fejjel.......majd szülés után újra a régi leszel.

2011. ápr. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, azért megnyugtató, hogy nem vagyok ezzel egyedül. Ha bőrgyógyászhoz el is mennék, 2 hónap a várólista... Elkezdtem napozni most hogy itt a jó idő, remélem segíteni fog. Korrektorral nem szoktam kenegetni a hátam és a mellkasom, majd megpróbálom a tonikat hátha segít. De nem baj a lényeg, hogy babám lesz! :) Megéri!!! :)
2011. ápr. 13. 18:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Hopsz...valóban,31 hetet akartam :D
2011. ápr. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!