Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mennyit híztatok az első...

Ti mennyit híztatok az első trimeszter végéig?

Figyelt kérdés
Most vagyok 12+6 hetes és ma majdnem lefordultam a mérlegről,mikor megláttam,hogy + 2,3 kg-val több vagyok már :( Nem értem,mert nem eszek többet csak max. 1 szendviccsel
2013. aug. 15. 10:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egy kilót, de azt is az első 10 hétben :-/ mert utána 6 hétig hánytam... :-)
2013. aug. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én kb 2,5-3 kg-t híztam, engem is sokkolt, ne aggódj emiatt, majd aggódik a védőnő helyetted is a súlyod miatt. De nézd meg azt a kalkulátort: [link]

Engem ez nyugtat meg, mikor a védőnő azt mondja sokat hízok :)

2013. aug. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Egyrészt a 2 kiló semmi, lehet ingadozás is, ha többet ittál vagy több víz van rajtad vagy nem voltál még wc-n.

Másrészt nem sok.

Harmadrészt viszont az első 2 trimeszterben egyáltalán nem kell többet enni, egy szendviccsel sem. Csak a 3-ban kell, és akkor is elég ennyi.

2013. aug. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 UAnita válasza:
Sziasztok Én 25+6 hetes vagyok az első trimeszterben csak fogytam 5 kg-ot a 23.héttől kezdtem visszaszedni de még nem értem el a kezdő súlyom :)valóban most kezdem észrevenni hogy többet kíván a baba :) Magamhoz képest többet eszek :)
2013. aug. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia én 1 kilót fogytam az első trimeszterben, volt egy kis hányingerem, de nem volt vészes.

33+5 hkm Boldog babavárást!!!

2013. aug. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én 3kiló mínuszban voltam,majd 9kg-ot híztam a 41.hétig.
2013. aug. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
-5 kg sokat hánytam. De 39. hétig +10 kg, tehát 5kg-ot híztam a +teszttől fogva.
2013. aug. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hjajj de jó nektek,akik csak 9-10et híztatok...én 170 cm vagyok 64,8 kg-val kezdtem...mindig problémám volt magammal,mert szerintem már ez is sok volt (pajzsmirigy alulműködésem van,nehezen fogyok) Ma meg 67,1et mutatott az a nyamvadt mérleg :( Remélem 15től azért nem hízom majd többet :( Én is hánytam,de nem sokat és étvágyam is jó sajnos...sőt olyanokat is megkívánok,amikre eddig rá sem tudtam nézni...Októberben lesz az esküvőm,addig nem szeretnék sokat felhízni...mit csináljak?
2013. aug. 15. 11:38
 9/11 UAnita válasza:
Semmi esetre se fogyózz!! Inkább 5x étkezz egy nap és keveset így nem leszel éhes folyamatosan :) az édességet ne edd inkább gyümölcsöt és sok folyadékot :) De hidd el szép menyasszony leszel ne aggódj ezen :) a Baba fontosabb mindennél :) 26+5 hkm
2013. aug. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok

Szerintem se fogyózz.

lehet hogy a melled miatt lett több a súlyod.

Ilyenkor a véred mennyisége is nő nem biztos hogy hízás. :)

2013. aug. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!