Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma teszteltem pozitívat....

Ma teszteltem pozitívat. Nagyon félek, ugye meg fog maradni, és nem lesz semmi baja? -bővebben lent-

Figyelt kérdés

Olyan 5-6 hetes lehetek. Ez az első hónap, hogy próbálkoztunk. Nem számítottam rá,hogy egyből sikerül mert a kisfiamra is több mint fél évet vártunk, mire megfogant, és ritkán voltunk együtt ebben a hónapban.

Viszont múlt héten voltunk nyaralni, ahol sokat vizicsúszdáztam, és ültem a meleg vízben.

Ami viszont még jobban aggaszt, hogy másfél hete beteg voltam. Elkaptam valami hányós vírust, és egész nap 38 fölött volt a lázam, csak este tudtam bevenni lázcsillapítót.

Nagyon félek, hogy valami baja lesz tőle.


2013. aug. 17. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
A terhesség első időszakában nyersen fogalmazva a mindent vagy semmit elve érvényesül. Ha megmaradt, és veled van, akkor már veled is marad, a múltban történt események már nem hatnak ki rá. Ha hatottak volna, akkor nem is tudnád, hogy terhes voltál, mert nem marad meg. Most viszont ott van, veled van, és jól van! :) A jövőben pedig nagyon fogsz rá vigyázni, ebben biztos vagyok. Nem lesz semmi gond! :) Sok boldogságot!
2013. aug. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Oh ne aggódj!:-) én mikor még nem tudtam, hogy terhes vagyok, bepiáltam, mint a csacsi, mert párommal épp szabadságon voltunk :-) akkor àgyazódhatott be nem sokkal a baba. A torkom is begyulladt utána, de semmi gond nem lett Hál'Istennek :-) Ha a láz akkor nem okozott gondot, most már nem is fog.
2013. aug. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én is abban bízom, hogyha akkor nem okozott gondot, akkor most már nem lehet baj tőle. Ugye fejlődési rendellenességet nem tudott okozni(ami csak később derülhet ki)?
2013. aug. 17. 14:09
 4/6 anonim ***** válasza:

A fejlődési rendellenesség genetikai kódolású és nem attól függ, hogy vízicsúszdáztál-e az első trimeszterben, vagy sem :)

A gyógyszerekkel azért kell vigyázni, mert bizonyos készítmények enyhe méhösszehúzódásokat okozhatnak, ami vetéléshez vezethet, de ez sem fejlődési rendellenességből adódó dolog és már biztosan érzékelnéd, ha ilyesmi menne végbe benned.

A vírustól megint ne parázz, ha nemi úton szedtél volna össze valami fertőzést, talán abban az esetben kéne aggódnod, de ekkor sem feltétlenül, hiszen zárt a méhszáj, antibiotikummal kikezelhető. A gyomrodat ért fertőzés pláne semmilyen hatással nincs a kicsire.

Ne félj! Semmi baj nem lesz!!!!! :)

Boldog babavárást!

2013. aug. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi lett? :)
2015. febr. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
11 hónapos lesz a lányom. Sajnos vannak problémák vele, de nem tudjuk, van-e köze az előzményekhez...
2015. márc. 5. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!