Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cukorbeteg kismamák mi a...

Cukorbeteg kismamák mi a tapasztalatotok? (2 kérdés lent)

Figyelt kérdés

1. Ha az éhgyomorra mért vércukorérték rendszeresen 5 felett van (max. 5,4) az jelezheti-e előre az állapot romlását? (betartott - sőt - 160 grammos ch diétával)

2. Ha kalóriában beviszem a szükségeset, de kevesebb ch-t eszem, mint az előírt - közben nem vagyok éhes - akkor az okozhat gondot a babának?


2013. aug. 17. 18:18
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Hát igen, nekem is ez az egyik legnagyobb félelmem. Remélem, hogy radikálisan kiseb az esélye annak, hogy baja legyen a babának, ha végig 7 alatt van a cukrom (reggel meg 5.5 alatt). Remélem ebben ma megerősít a dietetikus is.
2013. aug. 21. 09:00
 12/12 anonim ***** válasza:
Én nem azt irtam hogyha jok a méretek nincs baja...hanem a cukromat vetették össze a baba súlyával korával méreteivel.....és ugy nincs semmi gond...velem volt egy másik cukros is akinek nem jött ki a terhelésen h cukros de a 33 hetes uh on 2x akkora volt a hasa a babának és akkor derūlt ki....tehát ha nincs nagy méret ki sem derūl....ugyhogy a méretek is igen csak mérvadóak...legalább is a dr szerint...
2013. aug. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!