Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek és tapasztal...

Mi a véleményetek és tapasztalatotok Dr Pazár, Dr Pödör, Dr Molnár nőgyógyászokról? 7 heteske

Figyelt kérdés
Esetleg terhesgondozási és szülési díjról tudtok vmit, amit kérnek?
2013. júl. 10. 22:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
eddig egy alkalommal találkoztam mindhármukkal tgondozás keretén belül,csak beutalókért mentem a kh-ba. Molnár és Pazár nagyon kedvesek voltak,Pödörtől majdnem sírva jöttem ki,olyan flegmán és lekezelően beszélt velem..
2013. júl. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A testvérem egyszer járt dr. Pödörnél...soha többet nem ment hozzá! :(
2013. júl. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
oh,csajok! Pedig a Pödör felé hajlottam! Még egy kis időm van eldönteni!! Köszönöm!
2013. júl. 11. 15:18
 4/14 anonim ***** válasza:
Magánba szeretnél menni hozzájuk vagy a kórházba?szerintem semmit nem veszítesz,ha kipróbálod.Ahogy írtam,én egyszer találkoztam mindhármukkal(vagyis a Pazárral még kamaszként is anno,akkor is rendes volt),ez első benyomás volt...Lehet neked más lesz a véleményed:)
2013. júl. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Dr. Málikot ajánlom!!!


38hkm

2013. júl. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Tatabányán szeretnék szülni,akinél az első babámat szültem,már nincs! A szülésznő maradna és mellé keresnék vkit,akihez járhatok magánon terhesgondozásra!

Próbálok mások tapasztalatára hagyatkozni,mert nem akarok mindegyikhez elmenni,ha nem muszáj!

Köszi a segítséget!

2013. júl. 12. 21:46
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én dr Málik Zoltánhoz járok magánba, teljesen elégedett vagyok, nem pénzéhes, mindenre odafigyel. 6e most egy rendelése, eleinte mindig ő kérdezte mikorra kérem az időpontom mondjak egy hetet, tehát nem is az volt h visszarendelget (problémamentesség esetén) h fizessek...Jah és 60e a szülés, szerintem ez még teljesen kifizethető. Egyik ismerősöm ügyeleten szült nála és bejárt hozzá h hogy van mintha magánbetege lett volna, tehát teljesen emberséges.

Pödör vizsgált egyszer a kórházba, unott pofa, futószalagefektus...

Dr. Molnár Mihálynál szült barátnőm elégedett volt, DE 10e egy rendelése 3 hetente mindig visszahívta és 100e volt a szülése, tehát brutál. Viszont persze jó szakember, bár nem mesélt annyit róla.

2013. júl. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
dr Málik elérhetősége és címe érdekelne:) Még a szülésznőmet megkérdezem mit gondol erről a dokiról! Köszi a segítséget!:)
2013. júl. 13. 17:02
 9/14 A kérdező kommentje:
Annyi még,h ő tud genetikai uh-t csinálni vagy 4d-t?? és nem sértődne meg,h csak 12. hét után mennék hozzá? :)
2013. júl. 13. 17:21
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Privátba megadom a telszámát. Tbányán van a magánrendelője a kórházzal szemben a tömbök között, címet úgy nem tudom leírni de nekem is pikk pakk elmagyarázta nagyon kedves volt. Sajna nem csinálja ezeket, de ezeket más sem csinál, ezt tutti külön kell intézni más dokiknál is!! Egyátalán nem sértődne meg én 20. hétig 2x voltam nála csak utána jártam hozzá.
2013. júl. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!