Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetesen menzesz szerű...

34 hetesen menzesz szerű közepes közepes görcsök, hüvelybe nyílallás?

Figyelt kérdés
A derekam is fáj, mintha felfáztam volna! És menzesz szerű enyhefájdlok ami néha közepes.
2013. aug. 18. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Mióta érzed ezt? Hány órája? Mennyire periódikus a görcsölés? Mérjél időt, milyen időközönként van! Ha erősödni véled, azonnal menj kórházba. Nézze meg egy nőgyógyi mi van veled! Nehogy beinduljon a szülés, valahogy azt meg tudják állítani, csak nem tudom mi a határ ahol meg lehet ezt tenni. Próbálj nem parázni és tovább erősíteni a görcsöket, pszichésen ne tegyél még rá egy lapáttal.

Én a 42. hétre szültem meg a gyerekemet, a kiírt időpontban voltak görcseim már nézték a fájásaimat is, ami elég magas volt. Gondoltam befog indulni a szülésem. Hát nem indult be csak 2 hét múlva. Abbamaradt az egész és újra alap értékeken voltak a méh összehúzódásaim.

Úgyhogy 'no para'.

2013. aug. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Pont megint kezdi! Elég rendszertelen olyan 30 percenként és 1 óránként. Kb. 2-3 percig tart! Keményedni nem hiszem, hogy keményedek...illetve remélem, hogy nem az. Olyan mintha a baba kinyomná magát!!

Remélem is, hogy még nem mert nincs itt még az idő!!

2013. aug. 18. 22:35
 3/5 A kérdező kommentje:

És még pluszban hasmenés is társult. Remélem csak amiatt fáj és nem egyéb. Mindenesetre ha ez erősödik illetve többször jön elő, akkor orvoshoz megyek.


Köszönöm az időt, hogy válaszoltál!

2013. aug. 18. 22:45
 4/5 Ani25 ***** válasza:
A kemenyedesre szedhetnel magneziumot! Hatha jobb lesz tole! A hasmenes lehet az idegesseg miatt is, probalj meg pihenni es megnyugodni es ahoy az elottem levo irta nezd az idot es ha ugy gondolod hivd a nogyogyaszod! Minden rendben lesz, nyugi :)
2013. aug. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy vagy?
2013. aug. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!