Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6. héten vagyok, ma reggelre...

6. héten vagyok, ma reggelre egyszercsak elmúlt a mellfeszülés. Lehet, hogy elment a baba? Vagy az utrogestan hatása, amit péntek óta használok?

Figyelt kérdés

2013. aug. 19. 06:36
 1/4 anonim ***** válasza:
A terhes tünetek jönnek és mennek, van, hogy 2 napig semmi utána vissza jön. Az utrogesztrán inkább erősíteni szokta a tüneteket, de nekem sem erősítette. Nekem alapból sem volt sok tünetem egyszer egyszer hányinger, de semmi egyéb. Egyenlőre bízzál benne, hogy nincs baja a babádnak, aggódni majd ráérsz akkor ha vérzel vagy ha az orvos azt mondja sajnos már nincs ott. Nagyon sokszor semmi jel nélkül mennek el a babák így erre nem lehet építeni, és azért mert nincs tünet attól még simán jól érezheti magát a babád. Ne aggodalmaskodj előre, majd ha baj van majd akkor lehet aggódni addig pedig élvezd a terhességed!
2013. aug. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyik sem befolyasolja ezt! Az uh nincs ilyen hatassal,a baba elveszteset mas tunet mutatna! Nekem ugy a 12.heten mult el a mellfeszules,megsincs semmi baj :)
2013. aug. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. aug. 19. 09:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem is volt mellfeszülésem 16+6 hkm
2013. aug. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!