Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hova tudok most elmenni...

_mangó_ kérdése:

Hova tudok most elmenni orvoshoz, ha nincs semmi SZTK az ünnep miatt? Péntek este óta nagyon fáj a pisilés, égető érzést is érzek utána sokáig.

Figyelt kérdés

plusz szintén péntek óta fokozatosan kezdett fájni a jobb vádlim, ma reggelre elviselhetetlen és csúnyán bepirosodott a fájdalmas részen, ha megnyomom, lehet érzékelni egy nagyobb duzzanatot. (pozi teszt óta szedek 2x2 magnéziumot, iszom a pezsgőtablettát is, úgyhogy úgy gondolom ez nem lehet magnézium hiány, ráadásul nem görcsökre keltem, hanem fokozatosan kezdett fájni)

Sajnos szerdán mikor már tudnék menni, dolgozok reggeltől estig, szeretnék elmenni ma valahova ahol segítenek is a problémámon és nem elküldenek mert épp nem értenek hozzá az ügyeleten.

Dehát még pisit se tudok leadni mert úgysem lesz meg az eredmény ami alapján fel tudnának nekem írni valamit...

Nem szeretném szerdán így kezdeni a munkát, így is nagyon gyötör a hányás-hányinger, nem hiányzik hogy lábra se tudjak állni és pisilni se tudjak elmenni..

Hova tudok most elmenni ahol foglalkoznak is velem??

A honvéd kórházba tudnak most velem valamit kezdeni?

12 hetes kismama


2013. aug. 19. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ezt így most nehéz megmondani ,h hol fogadnak,de hívd fel a kórházat és kérdezd meg.Szerintem ez a legbiztosabb és leggyorsabb
2013. aug. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ügyeletre talán.

De készülj fel hogy nem fog nekik nagyon tetszeni, főleg ha be is valód, hogy péntek óta ilyen.

2013. aug. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ügyeletre elmehetsz, antsz honlapján megtalálod, hogy melyik kórházhoz tartozol ügyeletbe (nem feltétlen ugyanaz, ahova normál időbe kellene menned).
2013. aug. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt bogarászd át, minden fontos telefonszám benne van.

2013. aug. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

de péntek esti pisilés után kezdett fájni, este 8-kor már egyébként sem tudtam volna sztk-ba menni.

én is ettől félek hogy ki fognak akadni, hogy mit keresek ott, és attól főleg, hogy olyan ügyeletes lesz akinek fogalma sincs hogy mit kellene tenni ilyen helyzetben, mert ez valószínűleg az urológiára tartozik, ahol normál esetben vesznek mintát, majd a másnapi eredmény után döntik el, hogy mit is kéne szednem.

a lábfájásomat inkább elviselem, csak félek hogy valami baja lehet a babának ettől a fertőzéstől, de tényleg a legrosszabb időben jött ki, bár már reggel tudtam volna, régen elmentem volna. egyszer már volt ilyenem régebben, és nem mentem el orvoshoz, majd elmúlik címen ( akkor nem voltam terhes) és rá két napra véreset pisiltem és olyan fertőzésem volt hogy kórházba kellett maradnom éjszakára.


köszönöm azért a válaszokat, megnézem a linkeket, remélem valahol tudnak fogadni.

2013. aug. 19. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!