Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, h a babám 25...

Lehetséges, h a babám 25 hetesen rácsücsült a vesémre? 1-2 héttel nagyobb a "kortársainál".

Figyelt kérdés
Negyed órán át olyan érzésem volt, mintha vesemedence-gyulladásom lenne (sajnos volt már...). Aztán leültem, mert nehezemre esett fájó vesével állni. Éreztem, valami nagy mozgolódás van odabent, és utána pár perccel el is múlt. Ez a picim lehetett?
2008. jún. 30. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Hát az h rácsücsült azt nem hiszem,viszont az lehetett h nyomta a lábacskájával v ilyenek!

Boldog babavárást!

30 hetes kismama

2008. jún. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sem tudom, hogy csücsült-e vagy sem de biztos a babád volt és lesz is még ilyen, nekem is ezt csinálja és nekem is volt már vesem. gyulladásom.
2008. jún. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
:) Nekem kimozdította a vesekövem, begyulladt mindenem tőle, egy hétig feküdtem vele kórházban.De most úgy tűnik már nem focizgat vele. Mekkora egyébként a bébikéd? Beszéld meg vele hogy ez nem jó neked, az enyém nagyon szó fogadó! :)
2008. júl. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia! Megbeszéltetem vele, és azóta jól viselkedik :). Remélem, szüléskor és utána is hallgat majd az anyukájára! Minden jót!
2008. júl. 1. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!