Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyobb, hosszabb ujszulottre...

Nagyobb, hosszabb ujszulottre ( 56-60 cm) kezdetben melyik meretu ruha jo?

Figyelt kérdés
Lehet butanak tunik a kerdesem, de eppen teszem veszem, mosom a ruhakat, es nagyon elbizonytalanodtam. Kislanyom korababa volt, igy ra a legkisebb ( 50 es meretu) is nagy volt. Most fiut varok, remelem kihordom a vegeig. Uh szerint nagy baba ( tudom, ettol lehet meg kicsi), de a parom 2 m magas, es en is ugy erzem, h o hosszu baba lesz. Gondolom akkor startbol az 50 es meretu nem kell. De mondjuk az 56 os jo kezdetnek? Tudom, h ra van irva a ruhara melyik mekkora, de a tapasztalatokra vagyok kivancsi. Mekkora volt a babad hossza es melyik ruha volt jo ra? Azert 62es kezdetnek tul nagy, gondolom. Meg szeretenm csinalni a korhazi csomagom, es vinnem kell babaruhat. Szerintetetk milyen meretut tegyek bele? Holnap meg megyunk egy uh ra, kivancsi vagyok mit mondanak, mekkora. Amugy 32 hetes vagyok.

2012. jan. 25. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tegyél bele mindkét méretből ugyanannyit, és ami majd nem kell, hazaküldöd a pároddal. :) Biztos ami biztos alapon.

Az én lányom 47 cm-rel született, és egy kicsit volt csak nagy az 56-os méret.

Kellemes babavárást, könnyű szülést!

2012. jan. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vegyél pár 56-ost és 62-est is. Az én babám aránylag kicsi volt, 50 cm, és 3050 g-mal született. Mi egy hónapig 50-est hordtunk. Egyébként nagyon sok függ a súlytól. Mert bár a kislányom most is még csak 58 cm(4 és fél hónapos), de hozzá 6 és fél kiló, így már 68-asokat kezdett hordani.Amikor 55 em volt, és már 5 kiló körül, akkor is 62-est hordott. Szóval a te babád, mégha hosszú baba is lesz, nyilván nem 5 kilóval születik, akkor én az 56-ost javasolom. 62-est meg úgyis veszel később, vagy gondolom már van egy-kettő.
2012. jan. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

56-os teljesen jó kezdetnek!

57 cm volt a bébim és 3500 gr.Mindenki azt mondta, h óriás bébi, a 62-es ruhák mégis nagyon nagyok voltak.

Ugyanúgy 56-al kezdtünk, bár túl sokáig nem voltak rá jók (1-2 hónapig). Mostanában van az, h 11 hónaposan 1,5-2 éves méretet hord:)(legalábbis tescos méretezés szerint) Amúgy 86-ost.

2012. jan. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 krisztivan ***** válasza:
100%
Mi is nagy babát vártunk és alapból az 50-eseket félre raktam.Aztán megszületett a fiam és az 56-os ruhák is kicsik lettek:-))61 cm lett a babám.Szóval mi a 62es ruhákkal kezdtük.Tegyél be több méretet és akkor lesz miből válogass.
2012. jan. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A lányom 61 cm-vel született,és 1 hétig a nagyobb fajta 56-ost (4-et) rá tudtam adni,de valójában a 62-es volt a kezdő méretünk :)Most még hosszabb babát mértek nekem a 18. héten :( de remélem azért a 62-es méret elég lesz rá...


2 éves kislány és 25 hetes pocakcsajszi anyuja

2012. jan. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A kislányunk 55 cm volt születésekor. Pontosan 6 hétig tudtam ráadni az 56-os méretet.

Az unokahuga 60 cm volt, csak egyik-másik 56-os méret volt jó neki és a 62-esből kellett venniük még.

2012. jan. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Rakj iyet is, olyat is.

Az idosebbik fiam elvileg 56 cm-rel szuletett, de 62-es ruhat kellett ra adnom egybol. Az 56-os body es rugi kicsi volt. A masodik fiam elvileg 55 cm-rel szuletett es vigan hordta az 56-os cuccokat az elso honapban.

2012. jan. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!
2012. jan. 25. 23:30
 9/9 A kérdező kommentje:
Az 50eseket mar felre is tettem, de nagy valoszinuseggel az 56os sem fog kelleni. Mai uh szerint ( 32 het 1 nap) 2530 g a becsult suly. Mindene 3 hettel nagyobb. Jol ereztem, h nagy lesz. Jaj, pedig meg is kell szulni.
2012. jan. 27. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!