Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes kismamik hogy vagytok...

37 hetes kismamik hogy vagytok? Nekem rettenetesen fáj jobb oldalon a bordám olyan mintha ellene törve.

Figyelt kérdés
A doki és a védőnő is azt mondja hogy a baba nyomja vagy rugdossa,de minden mozdulatnál rosszul vagyok mert belé hasít egy szörnyű szúró fájdalom.Ti éreztek ilyet ha igen tudjátok ezt valamivel enyhíteni?
2009. okt. 29. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia:)Pont igy vagyok énis:(De nekem vmeik nap annyira fájt hogy sirva fakadtam,pedig nem vagyok egy nyámnyila de már borzasztoan fájt,aludni sem tudtam napokig.Kb 1 hétig fájt nagyon most is fáj de már vmivel jobb:)Kitartást,már nemsok van hátra:)Jah?ez ellen nincs mit tenni,türni kell:)Boldog babavárást.37hetes kismama
2009. okt. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez olyan érdekes, sok helyen olvasom, hogy erre panaszkodnak a kismamák és nálam sem az orvos, sem a védőnő nem tudott semmiféle magyarázatot adni. Sőt, egy hétig még kórházban is voltam, mert annyira fájt a jobb oldalon a bordaív alatt a hátam, hogy bementem vele a kórházba és persze rögtön ott is fogtak, azt mondták vesegörcs ( szerintem meg nem az volt). Eza 26. héten történt, már 33 hetes vagyok és még mindig fáj, igaz ez már elviselhető.

Nekem segít az, ha bekeni a párom este rozmaring krémmel (drogéria)és úgy fekszem, hogy egy párnával megtámasztom a hátam. Tehát a bal oldalamon, de párnával a derekam, lapockám alatt.

2009. okt. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszotokat nektek is boldog babavárást kívánok és persze könnyű szülést remélem hamar jobban leszünk mindannyian!Minden jót nektek!
2009. okt. 29. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!