Előtej 17 hetesen?

Figyelt kérdés

Nektek hogy volt? Kegyetlenül fájnak a melleim,és általában esténként folyik is belőle vmi.

Lehetséges,h előtej? a terhesség végéig marad is?


2013. aug. 19. 20:39
 1/5 salvadorina ***** válasza:
Nekem is volt a 16. héttől. Ráadásul rengeteg. Végig maradt is. Sokszor még a melltartóbetét is átázott, utáltam.
2013. aug. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már akkor, sőt már korábban. A dokim és a védőnőm szerint is természetes, nem kell aggódni. Most 33 hetes vagyok, és még mindig van, hol több, hol kevesebb. Úgyhogy simán lehet neked is az. Nekem azt mondták, hogy lehet, hogy megmarad végig, lehet, hogy egyszer csak eltűnik. Kíváncsian várom, hogy mi lesz.
2013. aug. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem később lett csak, de ha folyik akkor az előtej :) kicsit fura nekem is, főleg, amikor már úgy kelek, hogy rászáradt, mintha cukorba mártottam volna a melleim :D
2013. aug. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt. Teljesen normális, ne aggódj!
2013. aug. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is pont 17 hetesen volt először és nekem is jelentős mennyiségben. Megfeszültek a melleim, arra a pár másodpercre eléggé fájt, majd jött az előtej szép mennyiséggel. Most 22 hetes vagyok, az utóbbi 3 napban észrevehetően kevesebb van. Teljesen normális, arra figyelj, hogy soha ne piszkáld, ne adj Isten nyomkodd a melled, nem szabad.
2013. aug. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!