Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szednem kellene magnéziumot....

Szednem kellene magnéziumot. Ihatom napi 1 -2 pezsgötablettában?

Figyelt kérdés
21 hetes vagyok.
2009. okt. 29. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, de a Magne-B6 sokkal jobb.
2009. okt. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy ihatod pezsgőtablettában, de azoknak sokkal kisebb a magnézium tartalma, mint pl a magne citricinek. Nekem 2000mg volt a napi magnézium adagom (4 szem citrici, ami szemenként 500mg-os), ez a Pharmás eper ízű pezsgőtablettából 8 db naponta, mert annak csak 250mg a magnézium tartalma.
2009. okt. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a magne B6 nem jött be, mert olyan étvágyam lett tőle, mint egy kiéheztetett medvének és úgy híztam, amikor szedtem, mintha tömtek volna!
2009. okt. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia

Én is pezsgőtablettát ittam. A vége felé már kellett naponta 3 db. De eleinte 1-2 db-t ittam.

38km

2009. okt. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én azért szedtem a Magne-B6-ot, mert a pezsgőtabitól hányingerem volt mindig. Most se bírom. Ha bírod, ihatod nyugodtan.
2009. okt. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan ihatsz belőle napi 2-t,én is így ittam,de csak addig idd amíg szükségesnek tartod, én egy hétig ittam napi 2, aztán egy hétig napi 1. azóta semmi gond. de ez egyénileg lehet más. ha túl sokat iszol belőle hasmenésed lehet max. akkor csökkensd az adagot. de csak akkor idd ha keményedik a hasad.
2009. okt. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szintén 21 heteske vagyok, és naponta 2-3 Magnézium pezsgőtablettát iszok + 1 Kalciumosat.

Nekem az ujjaim zsibbadnak kegyetlenül, de nincs fehérje a vizeletben és nem keményedek, meg ilyenek. A védőnő a Magne B6-ot javasolta, de attól nekem is megnőtt az étvágyam, és helyette szedhetem ezt is, legalábbis ezt mondta.

2009. okt. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!