Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kommunikáltok a bébitekkel a...

Kommunikáltok a bébitekkel a pocakotokban?

Figyelt kérdés
"Friss" kismama vagyok. És már most beszélek a kicsimhez. Látom az arcát, ha lehunyom a szemem, . A nemét is tudom. Érzem, hogy boldog. Ezáltal én is az vagyok. Normális ez szerintetek? Annyira biztos vagyok benne, hogy nem beképzelem, hanem tényleg kapcsolatban vagyunk!
2013. aug. 20. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális! Én férfi vagyok, de ez olyan, mint amikor ti megláttok egy kisbabát, és rögvest azt a reakciót váltsa ki, hogy gügyögni kell.
2013. aug. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Minimálisat kommunikáltam vele,vagyis inkább csak beszéltem hozzá. "jó reggelt" "feküdj máshova kérlek,mert leszakad a bordám",stb. Nem voltak ilyen képzeteim,hogy boldog,vagy boldogtalan,azt tudtam,hogy jó helyen van ott bent. Én nem éreztem ennyire magasztos dolgokat,csak örültem,hogy a gyerekem a szívem alatt hordom,annak viszont még jobban,amikor végre megszületett. Most már a szívemben van örökre.
2013. aug. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia én is sokat beszéltem hozzá és rengetegszer elképzeltem milyen lesz (ebben a 4d-n nem nagyon akartart először segíteni, de másodszorra csak megmutatta magát :-D ) és alig vártam, hogy a karomban tarthassam :-) azóta már 11hónapos és gyönyörűbb mint ahogy elképzeltem :-)

Amúgy hányadik hétben vagy?

2013. aug. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rengeteget kommunikáltam vele, bár nem tudtam, hogy kisfiú lesz-e vagy kislány (egy darabig), meg hogy hogy fog kinézni. Talán hülyeség, de én valahogy azt gondolom, hogy azért is született meg gyorsan, mert "összedolgoztunk". Megbeszéltük, hogy nem kínozzuk egymást sokáig, ha nem muszáj.
2013. aug. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

8. hétben :)


Annyira megható dolgok ezek :)

2013. aug. 20. 21:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia én 10 hetes vagyok, és én is sokat "beszélgetek" vele, és én is hiszem, hogy már most kapcsolat van közöttünk. Nem lehet máshogy. :-D És tudom, hogy ő is "reagál" :-D
2013. aug. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem beszéltem hozzá túl sokat, nekem valahogy nem ment. De a papa rendszeresen csacsogott neki elég sokáig. Reggelente arra keltem, hogy ők ketten"dumálnak" egymással.
2013. aug. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!