Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy akadályozzam meg, hogy...

Hogy akadályozzam meg, hogy hanyatt fordulok alvás közben?

Figyelt kérdés
Azt mondják, nem szabad késői terhességben hanyatt feküdni, mert a baba nyom valami ideget vagy vénát. Csakhogy én akárhányszor felébredek, elnyújtózva fekszem hanyatt, és nagyon kényelmes. A babám is alszik olyankor, csak nem tudom, nem-e azért, mert nem kap elég oxigént. :O
2013. aug. 21. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Ha neked kényelmes, a babának is az. :-) Amúgy esetleg vegyél kismama párnát. Azzal kitámaszthatod a hasad és nagyon kényelmes. Szülés után a szoptatáshoz is remek :-)
2013. aug. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ő kap elég oxigént, efelől megnyugodhatsz.


Hülyeség ez az egész amúgy, hogy már az alvási pózunkat is meg akarnák határozni. még mit nem. Ez egyébként kivitelezhetetlen, max kikötözheted magad.

2013. aug. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35 hetes vagyok, úgy alszom ahogy kényelmes!
2013. aug. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha neki rossz lenne, abban a pillanatban elkezdene kalimpálni, kapálózni, egy szóval küzdeni ellene a méhedben. ha neked "komolyabb mértékben" nyomna ilyenkor valami ideget v vénát, akkor meg te ébrednél fel a fájdalomra. nekem tényleg nyomta a vénámat, még álló helyzetben is, ezért ösztönösen nem is vettem fel egy sor pozíciót, ha esetleg mégis, akkor már jöttem is ki belőle. a babus utálta, ha a jobb oldalamon aludtam, olyanokat rúgott belém, h ha akartam se tudtam volna nem figyelmen kívül hagyni, h neki ez rossz vmiért. szóval ne aggódj és bízz a saját és a baba jelzéseiben
2013. aug. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az a vicces, hogy elalváshoz minden oldalról kitámasztom magam, mert akkor nem megy a hanyatt alvás, nagyon rúg a pici. Aztán álmomban szétszórom a berendezést, és kiterülök, mint a béka. :)
2013. aug. 21. 12:53
 6/6 anonim ***** válasza:
ha akartam se tudtam volna figyelmen kívül hagyni*
2013. aug. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!