Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig mondható normálisnak,...

Meddig mondható normálisnak, ha nem mozog a pocilakó? Mik befolyásolják a babáknál az ébrenlét és az alvás időszakait? Van, hogy hiába piszkálom, nem bök vissza, néha meg ad egy kis jelet, de a frászt hozza rám! Miért is?

Figyelt kérdés
2 napja nem kimondottan aktív a pocaklakóm, sokféle tanács van, ma már komolyan elkezdtem aggódni. ( 25 hetes )
2013. jún. 10. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Vannak nyugis időszakok és igen aktívak! Mikor voltál nőgyógyásznál, védőnőnél, UH-on?

Kisfiam anno ugyanezt csinálta most 3 éves elmúlt. Jelenleg a 17 hetes kislányom csinálja ugyanezt! Van, hogy 2-3 napig csak sunyin mocorog, de van, hogy egész nap jelzi, hogy még egy percre se feledkezzek meg róla! :D

2013. jún. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nőgyógyásznál másfél hete, de csak kézzel vizsgált.Védőnőnél is. Minden rendben volt, jövő héten megyek uh-ra. Tudom, hogy feleslegesen parázok, csak sok a negatív tapasztalatom és hiába minden igyekezet és pozitív gondolkodás, azért fel-felüti olykor a para a fejét :-)
2013. jún. 10. 14:40
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia! 22 hetes vagyok. kb egy hete 4 napig szinte alig éreztem a kisfiam. A frászt hozta rám. Éppen hogy csak meg meg mozdult néha. Egyik reggel nagyon aggódva ébredtem ezért éhgyomorra megettem egy csokit...meg is kaptam a magamét. :) Aztán ugyan úgy lustizott tovább. Majd gondolt egyet beindult és azóta szinte le sem áll.

Azt olvastam, hogy ilyen idősen kb. 16-20 órát alszanak. És csak álmukban mozognak. Szval nem sokat vannak ébren. Ne aggódj! Ha egy picit mozog, és néa jelentkezik akkor csak lusta nem hiszem, hogy gond lenne.

Igyál egy kis kávét, colát v egyél csokit hátha beindul.

2013. jún. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi :-)
2013. jún. 10. 14:44
 5/8 anonim ***** válasza:

Szió! én 28+1 hetes vagyok , nekem 3 napig semmi 2-3 mocorgott egész nap , tegnap beindult és egész nap mozgott , ma megint lustibb de nem lustább mint az elmúlt 3 napban :).


Cola, tejes kávé beindul tőle szerintem.

2013. jún. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27hetes vagyok ès 2.napja alig èrzem mozogni.De ha èrzem is 1*2* akkor is gyengèn.Èn is aggòdom miatra.
2013. jún. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez a frontok miatt van. Most elég durván jönnek mennek és rájuk van a legnagyobb hatással, az idősek mellett. Kitartás!
2013. jún. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bár még elég kicsi a baba a folyamatos mozgáshoz, én azért még ma megnézetném!

Menj be, s kérj egy uh-ot!!!

2013. jún. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!