Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Túlzásba lehet esni az ivással...

Túlzásba lehet esni az ivással? 15 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
Ne ijedjetek meg, nem alkoholra gondolok:) Az van, hogy napi 3-4 liter vizet megiszom, mert folyton úgy érzem, mintha ki lennék száradva. WC-re is félóránként járok emiatt. Túlzásba lehet esni, fogjam vissza magam?:S
2008. jún. 30. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Igyál amennyi jól esik,nem túlzás. Ha el kezd dagadni a lábad, akkor beszélj a dokival, de minden bizonnyal alaposan tisztul a veséd és nem lesz ilyen gond.
2008. jún. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

annyi idős terhesen mint te,én is rengeteget ittam és a wc-t is kb30 percenként láttogattam..ebben a melegben jobb is ha iszol,most meg már alig birok inni...

36 hetes kismama

2008. jún. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat:)
2008. jún. 30. 18:47
 4/5 anonim ***** válasza:
3-4 liter?Az nekem fél napra elég.Szinte csak vizet iszok,de fél litert küldök le egyszerre.Ezt úgy félóránként megismétlem általában.Szóval ne félj,túlzásba nem lehet vinni.Ismerősök csak röhögni szoktak rajtam,hogy mennyit iszok,de mindig úgy érzem ki vagyok száradva.A terhesség előtt is sokat ittam,de nem ennyit.Túlhordom már a picit,de nem vizesedtem egyátalán.Plussz a bőrnek is jót tesz.Igyál amennyi jól esik!:)
2008. júl. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igyad amennyi jól esik,nekem ennyi idősen állandóan ki volt cserepesedve a szám-dehidratált voltam és a legrosszabb az volt,hogy nem is bírtam inni.Amúgy a lábdagadásról csak annyit,hogy egy tévhit,hogy olyankor nem szabad sokat inni,mert úgy sokkal jobban visszatartja a szervezeted a vizet is.Tapasztalat és a dokim s mondta.Szval igyál és jó lesz a veseműködésed is,remélhetőleg elkerülöd a vizesedést is.38hetes kismama
2008. júl. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!