Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Általában hány hetesen látják...

Általában hány hetesen látják 100%. -an, hogy milyen nemű lesz a baba?

Figyelt kérdés
2008. jún. 30. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%-osan akkorlátjak ha megszületik, de a 18.heti uh-n már meg tudják mondani, ha látszik..könyvek szerint a 16. héttől megkülönböztethető, de az sosem 100%.
2008. jún. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem a 21. héten mondták azt, hogy kislány, pedig elötte is 2-szer voltam 4D-n és addig fiút mondtak. Most 6 hós a lányom.



Dia

2008. jún. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Diának írnám , ez remek hír számomra !! Akkor még van remény ! Ma mondták meg , h fiú de a heréket nem láttuk csak egy kis kilógót oldalról , amire a doki fütyköst mondott !17.hétben vagyok és a 20.előtt nem is akarok menni több ultrahangra.....addig csak kibírom valahogy :)
2008. jún. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 17-héten azt mondták, hogy kisfiú, majd elmentem 4D-re ahol kislányt jósoltak,ma voltam tanácsadáson ahol a nogyógyi kisfiút mondott,szóval a tutit csak szulés után tud az ember de nem is az a lényeg.....25-hetes kismama
2008. jún. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Én legközelebb majd a 18-19 hetes genetikai UH.-ra megyek, ott jó lenne már látni vmit. :-))
2008. júl. 1. 08:03
 6/6 anonim ***** válasza:

Ismét Dia vagyok!!!!! A szomszédomnak eddig azt mondták, hogy kisfiú, viszont a mai uh-n meg nem találta a doki a fütyköst:) 29 hetes a szomszédom..... Most kértem neki 4D-re időpontot, mert már meghal a bizonytalanságtól:)



Dia

2008. júl. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!