Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek nincs gond velunk?...

Szerintetek nincs gond velunk? Nektek is volt ilyen az elejen?

Figyelt kérdés
Eleg nehezen estem teherbe,de sikerult lassan 2 honapos vagyok...de 55kgrol indultam,es tegnap mar csak 50 voltam..folyamatosan rosszul vagyok,hanyok,es van,hogy elajulok..Ugy felek,hogy valami baja lesz a babamnak...Imadom a vekonysagot,de mar magamnak is betegesen vekony vagyok...a doki szerint amugy rendben van,de en aggodom..Eleve veszelyeztetve vagyok...

2013. aug. 22. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is fogytam az elején az állandó rosszullétektől.
2013. aug. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, sokan fogynak a hányástól az elején. De azért vigyázni kell, mert ki is száradhatsz, kórházba kerülhetsz.

Szólj a dokidnak, védőnődnek, kérd ki a véleményüket.

2013. aug. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szedjél vitamint és igyál sok folyadékot, nem lesz baj nyugi, sokan fogynak az elején.

Én állandóan émelygek egész nap, többször kell ennem egy nap, persze nem múlik el, de jobb, mintha üres lenne a pocim! Sokat van hányingerem és sokat hányok is. Ez van, majd lesz jobb is!Kitartás!

2013. aug. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sokan vannak így az elején nyugi!
2013. aug. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szaszuss ***** válasza:
Szerintem ezzel nincs semmi probléma, én például csak a 22. héttől kezdtem csak el hízni. Én emiatt voltam megijedve, de a védőnőm megnyugtatott, hogy mindenkinél máshogy zajlik.
2013. aug. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!