Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30+2 hetes vagyok elmeletileg...

30+2 hetes vagyok elmeletileg ma voltM uh_ns ott a baba meretei alapjan 29 hetesre mondtak a baba sulya 1348g ja esaz atlgosnal tobb magzat viz most mit vsinaljak?

Figyelt kérdés
Tiszta ideg vagyok
2013. aug. 23. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:

nyugodj meg!!

nekem ilyenkor már 2 héttel mondták kisebbre és később is született. van amelyik baba kisebb,ez nem vészes különbség. meg persze minden uh-n máshogy mérik.csomó olyan kérdést olvashatsz itt, ahol egész kilót tévedtek az uh-n. a magzatvíz pont ezért is sok, mert az a szüléshez közeledve fogy (ha jól tudom)

2013. aug. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

semmit. mégis, mit csinálnál?? nekem mindkét gyerekem kisebb volt mindig, most meg egészséges, nagy gyerekek.

egyél sok banánt és gesztenyepürét, ezekben sok a jó kalória, amitől nő a hasadban a baba.

2013. aug. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mit csinálj? SEmmit....Nyugodj meg!

Nekem 9 nappal kisebb uh szerint, mint az átlag babák... Az enyém vagy nem átlag baba, vagy pár nappal később volt a peteérésem és kész.

2013. aug. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!