Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes terhességnél kissé...

24 hetes terhességnél kissé több magzatvíz,1 héttel nagyobb magzat milyen problémát, rendellenességet jelenthet?

Figyelt kérdés
Cukorterhelésem eredménye jó: 4,9 mmol/l. Magzati méretek: BPD:62.2 NC:224.8 AC:197.7 FL:48.5 Súly:774 gr. A TORCH eredményemre még várok.
2013. aug. 25. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy bajt jelentenek ezek. Örülj neki, hogy nem kevés a magzatvíz inkább legyen több mint kevesebb. A baba mérete pedig elégé egyén függő. Az én magzatom pl. fejátmérő szerint 30 hetes, de hossza alapján 27 hetes valójában pedig 28 hetes. Szóval átlagot vonnak a méretekből és úgy abszolút megfelel a korának. Valamint a méretei szerint és ovu szerint is eddig november 15-re ígérték a szülést, legutóbb mikor voltunk akkor 4 nappal későbbre mondta a gép a szülés dátumát. Persze ettől még nem lett a november 15 át írva, csak most picit kisebb volt. De teljesen jól van nem kell aggódni. szerintem a te babáddal sincsen semmi gond. Ja és még 18 hetesen voltunk másik dokinál ott az enyémet is egy héttel kisebbnek mondták mint valójában lenne. Szóval ha egy másik orvos vizsgált volna talán nem is lenne egy héttel nagyobb babád. Ezért érdemes szerintem egy dokihoz menni, mert ott akkor ugyanazzal a géppel ugyan az az ember méri, és nincs kavarodás, hogy egyik doki ezt másik azt mondja.
2013. aug. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 gabszem ***** válasza:
100%
semmiet...
2013. aug. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat. Igazából megrémített az orvos, mert valami magzati patológiai vizsgálatról beszélt, hogy érdemes lenne utánajárni. Hiába kérdeztem őt, hogy milyen baj lehet, csak a vállát vonogatta és hümmögött. Az egész szombatot végigbőgtem. Voltam mindenféle vizsgálaton az integrált teszten át a genetikai ultrahangig és sehol nem volt probléma. A korom sem vészes, 28 éves vagyok. Próbálom nem stresszelni magam...
2013. aug. 25. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!